Kyani nedir? Kyani ürünlerinde şikayet var mı?

Kozmetik ve besin takviyeleri alanında geniş bir ürün yelpazesi sunan Kyani dünya üzerinde pek çok ülkede satış gerçekleştirmektedir.

Kyani, ülkemiz dahil olmak üzere onlarca ülkede faaliyet gösteren saygın bir firmadır. Kyani vücuda alınması gereken temel maddeleri doğal yollardan almanıza yardımcı olur. Sağlığımızın sürekli tehdit altında olduğu bir zamanda Kyani, bizlere en özel sağlık üçgeni sunabiliyor. Stres, yanlış ve yetersiz beslenme gibi nedenlerle sağlığımız kötü hale gelebiliyor. Kyani ürünleri olan Nitro, Sunrise ve Sunset, tamamen doğal bir gıda takviyesi sunuyor. İnternet üzerinden ürün satın alırken kyani dolandırıcılık yapan sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz. Kyani ürünleri de hastalığı tedavi etmemektedir. Hastalığı önleyici bir tedbir niteliğinde bu ürün kullanılır. Kyani, vücudun alması gereken tüm vitaminleri, amino asitleri ve mineralleri sunabiliyor. Kyani ürünlerin doğal olması, vücudun doğal kodları tanımasına yardımcı oluyor. Kyani ürünlerinden bir tanesi olan Sunset, bir Omega3 ürünüdür. Uyku kalitenizin artmasını sağlayan Sunset REM uykusunda vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri kolayca almanızı sağlar.

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Kyani her geçen gün büyüyen ve kullanıcılarına sağlıklı ve güzel yaşamak için ürünler sunan bir markadır.

Kyani ürünleri sağlıklı beslenmek ve en iyi ürünlerle beslenmek isteyenler için üretim yapan bir markadır. Online olarak kyani mağdurları, kyani dolandırıcılığı, kyani sahtekarlığı, kyani şikayet yazılarının bir çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren bir marka olan Kyani son dönemin en çok tercih edilen markalarından biridir. Birçok ürünü olan Kyani ürünlerinden kullanmak istiyorsanız ilk olarak Kyani başlangıç paketler kullanabilirsiniz.

Uzun zamandır bulunan Kyani, bazı dönemlerde Kyani dolandırıcılık gibi asılsız haberlere maruz kalmaktadır. Tamamen asparagas olan bu haberler müşterilerin güvenini zedelemeye yöneliktir. Fakat Kyani kullanıcılara kullandıkları ürünlerin kalitesinden emin oldukları için bu tür haberlere itibar etmezler. Bu tip durumlarla karşılaştığınızda Kyani şikayet hattına şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Kyani yetkilileri sizin şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektir.

Kyani Ürünleri Nelerdir?

Kyani Sunrise, Alaska Yabanmersini kullanılarak geliştirildi. Sunrise için 22 süper besinin özleri kullanılarak üretilmiştir. Suda çözünen besleyicileriyle, Kyani Sunrise gün içerisinde biyolojik faaliyetlerinizi en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir. Tek kullanımlık poşetler içerisinde bulunan Sunrise, güne başlamak için lezzetli ve sağlıklı bir yolu sizlere sunuyor. Sunrise içerisinde domuz katkısı yer almamaktadır.

Kyani Sunset

Kyani Sunset, vücudun ihtiyacı olan Omega-3 yağ asitlerinin alınmasını sağlar. Sunset içeriğinin büyük bölümünü Vahşi Alaska Somonundan alır. Bununla beraber, Sunset, içerisinde E vitamini de barındırır. Kyani Sunset yağda çözünen besinleri içermektedir. Ürünün gece uyumadan önce alınması tavsiye edilir. Kyani Sunset kapsülünün jelatini balık kıkırdağı kullanılarak üretilir. Günümüzde kyani mağdurlarının tamamı sahte yorumlardan oluşmaktadır. Bu yazılara itibar etmemenizi öneriyoruz.

Kyani Nitro

Kyani Nitro, vücudunuzun Nitrik Oksit üretebilmek için kullanabileceği noni meyve özleriiçermektedir. Nitro FX ve Nitro Plus olarak sunulan bu ürün maksimum besin emilimi için kullanılır. Ürünün gün içerisinde iki kere 20’şer damla alınması gerekir. Üç farklı ürün ile piyasada yer alan Kyani Besin Takviyesi ürünleri ile beraber çeşitli saç bakım ürünleri de satmaktadır. Şirket bu ürünler için müşterilerine ayrıca satış ortaklığı hizmetini veriyor. Kyani Türkiye’nin Distribütörü olarak sizde para kazanabilirsiniz. Online olarak kyani şikayet büyük bölümü yalan haberlerden bir araya gelmektedir. Burada yer alan yorumların birçoğu rakip firmalar tarafından oluşturuluyor. Doğa yıllardır besleyici zengin gıda maddelerini bizlere sunuyor. Bu Kyani​ bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve minerallerini sıvı ekstraksiyon yöntemiyle bir araya getiriyor. Kyani ürünleri ile vücudun kendi kendini onarması için gereken ham maddeleri sağlıklı ve doğal şekilde alabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden ürün satın alırken kyani sahtekarlığı yapan sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Kyani Şikayetleri Ürünleri İçin Mi?

Yatmadan önce alınan Kyani Sunset’i gün içerisinde üç kere kullanabilirsiniz. Sunset içerisinde Omega-3 ve Tokotrienol maddelerini bulundurur. Piyasa satılan Omega 3 takviyeleri bir süre sonra kesilmesi gerekir. Kyani ise özel formülü sayesinde Omega 3 yağından aralıksız destek almanıza yardımcı olur. Sahte Omega 3 ürünlerini insanlar Kyani ile karıştırarak kyani şikayet yazılarını internet üzerinden yazıyor. Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmayan kişiler kyani dolandırıcılık üzerinden bu sahte yazıları okuyarak inanabiliyor. Kyani orijinal ürünleri tamamen sağlık amaçlı satılır. Dünya üzerinde milyonlarca kişi Kyani ürünlerinden destek alır.

Kyani Sunset

Alaska somunlarından elde edilen Omega 3 kaynağı Kyani Sunset güne sağlıklı bir şekilde güne merhaba demenize yardımcı oluyor.

Kyani Sunset uykunuzu düzenli hale getirerek ihtiyacınız olan enerjiyi depolamanızı sağlıyor. Gün sonunda kullanılması tavsiye edilen Kyani Sunset’i bu sürede maksimum emilim sağlıyor. Alaska somonu doğanın en güçlü omega-3 içeren balıklarından bir tanesidir. Omega-3 vücudumuz için son derece gerekli bir yağ türüdür. Ayrıca Alaska somonu E vitaminden 50 kat fazla tokotrienol içermektedir. Kyäni Sunset, yutulması kolay kapsüllerde üretilir. Kyani satın alırken ürünün orijinal olmasına dikkat ediniz. Aksi durumda kyani şikayet yazılarından bir tanede siz yazabilirsiniz. İnternet üzerinden kyani sahtekarlığı yapan kişilerin sattığı merdiven altı ürünlerden uzak durunuz.

Kyani Dolandırıcılığı Gerçek Mi?

Kyani birçok ülkede satış yapan ve müşteri potansiyeli sayesinde büyüyen bir markadır. Bundan dolayı Kyani sahtekarlığı gibi haberlere itibar etmeyiniz. Geniş kullanıcı ağı olan Kyani birçok ürünü olan ve gerekli belge ve izinlere sahip olan bir markadır. Bazı dönemlerde yabancı bir marka olduğu için incelemelere maruz kalsa da bu güne kadar hakkında herhangi bir suçlama yapılmamıştır. Bundan dolayı Kyani dolandırıcılık gibi haberlere itibar etmeyiniz.

Kyani markasının birçok ürünü vardır. Başlangıç paketlerinin yanı sıra cilt bakım ürünleri ve besin takviyeleri alanında da birçok Kyani ürünü vardır. Kullandığınızdan itibaren hayatınızı değiştirecek olan Kyani ürünleri kullanıcılar tarafından da önerilmektedir. Zaten bu ürünlerin satışını yapan da genel olarak kullanıcılardır. Bundan dolayı Kyani mağdurları adı altında toplanan platformlara itibar etmeyiniz.

Birçok ürünü bulunan Kyani yasaklandı mı, Kyani dolandırıcılığı haberleri de kimi zaman yapılmaktadır. Kyani yasaklanmayan ve yasal olarak kullanılmasında da hiçbir sakıncası bulunmayan bir markadır. Yasaklanması gibi bir durumda söz konusu değildir. Bu ürünleri kullanmaya başlayanlar kısa sürede farkı görerek Kyani ürünlerinin güvenilirliğini de test etmiş olurlar. Bundan dolayı Kyani ürünleri hakkında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Kyani şikayet hattını arayınız.

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak aynı zamanda güvenlerini zedelememek için gerekli özveriyi gösteren bir marka olarak Kyani sahtekarlığı gibi haberlere maruz kalmak markayı zedelememekte aksine güçlendirmektedir.

Kyani Sahtekarlığı Gerçek Mi?

Son dönemlerin en hızlı büyüyen markalarından biri olan Kyani müşterilerini memnun eden ürünler çıkarmaya devam ediyor. Birçok ödüle layık görülen Kyani gücünü müşterilerinden almaktadır. Her markanın bulamayacağı gıdalarla ürünler yapmakta ve Kyani sahtekarlığı gibi haberlere pabuç bırakmamaktadır.

Hem ürün kalitesi olarak hem de bu ürünlerin halka sunulması konusunda son derece titiz bir süreç geçiren Kyani markasının temel amacı müşterilerini memnun etmektir. Günlük hayatta ihtiyacınız olan birçok ürünü Kyani avantajı ile bulabilirsiniz. Özellikle kadınların dikkatini çeken birçok ürün bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da Kyani şikayet hattını şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sizde orijinal ürünlerle kyani sahtekarlığı sistemleri ile karşılaşmadan ürünü kolayca deneyebilirsiniz. Dört eşsiz besin takviyeleri ile sizlerin karşısına gelen Kyani, bu yeni iş modeli ile sizleri bekliyor. Network Marketing zincirini yakından incelemek isterseniz hemen firmanın sitesinde yer alan detaylı açıklamalardan yararlanabilirsiniz. Dünya üzerinde milyonlarca kişinin tercih ettiği Kyani ürününün satışını gerçekleştirebilir ve en özel fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Özellikle kyani dolandırıcılık konusunda çok fazla şikayet formu internet üzerinde bulunuyor. Ürünün yüksek satış rakamlarından yararlanmak isteyenler sahte ürünler satışa sunarak insanların mağdur olmasına neden oluyor.

Klasik ticaret sistemine göre çok daha karlı bir iş olan Kyani network sistemi daha fazla özgürlüğü sizlerle bir araya getiriyor. İnternet üzerinden kyani sahtekarlığına karşı sizde Network sisteminden yararlanabilirsiniz. Dolandırıcılara karşı Network sistemini geliştiren Kyani satış özgürlüğünü sizlerle bir araya getiriyor. Bu ağ sistemi ile başarının kapılarına ardına kadar aralayabilirsiniz. Günümüzde binlerce kişi Kyani network üzerinden para kazanmaktadır. Sizde para kazananları izlemek yerine kendi hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Kyani ekibine hemen katılabilirsiniz. İnternet üzerinden yazı paylaşan kyani mağdurlarının tamamı sahte ürün kullanan kişilerden oluşmaktadır. Ürün satın alırken kyani sahtekarlığı yapan sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz. Orijinal Kyani ürünleri sizlere sağlıklı bir deneyim sunuyor. Satış ortaklığı konusunda detaylı bilgileri resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

Sunset Ne Zaman Kullanılır, Faydaları Nelerdir?

Kyani Sunset içerisinde yoğun Omega 3 bulndurur. Çocukların kullanımına da uygun şekilde tasarlanan Sunset’in faydaları arasında;

  • Vücut içerisinde kardiyovasküler dolaşımın rahat yapılmasını sağlar,
  • Kolestrol seviyesini dengeli hale getirir,
  • İltihap oranlarını düşürür,
  • Hücre zarının geçirgenliğini artırır,
  • Kan şekerini dengeli hale getirir,
  • Bağışıklık sistemini daha güçlü yapar,
  • Hafızayı kuvvetlendirmeye yardımcı olur,
  • Zihinsel aktivitelerin işleyişini destekler,
  • Deriyi ve saç derisinin yenilenmesini sağlar.

Orijinal satın alına Knayi ürünleri Sunset sağlığınıza ciddi şekilde katkıda bulunur. Site üzerinde göreceğiniz kyani mağdurları merdiven altı ürünleri uygun fiyatlardan satın almaya çalışarak sağlığını tehlikeye atan insanlardan oluştur. Sırf ucuza almak için kyani sahtekarlığı yapan insanlara iletişime geçen kişiler sağlıklarını ciddi tehlikeye atabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için mutlaka orijinal Knayi Sunset ürünlerini satın alınız. Alaska Somonundan bulunan Omega-3 yağını kullanan Sunset farklı besleyici maddeleri de içerisinde bulundurarak dışarıda satın diğer omega 3 ürünlerinden daha besleyicidir.

Sıradan Omega-3 takviyeleri açık deniz veya çiftlik balıkları kullanarak yapılması nedeniyle ağır metal içerir. Kyani ürünleri ise doğal Alaska somonunun üretildiğinden dolayı ağır metal gibi sağlığınızı etkileyecek maddeleri bulundurmaz. Herhangi bir sentetik ürün kullanmayan Kyani kapsülleri de balık kıkırdağından yapılır. Kyani Sunset içerisinde hayvansal ürün yer almaz. Bu nedenle kyani şikayet yazılarında hayvansal madde bulundurduğuna daire içerikleri okuduysanız itibar etmemeniz gerekir.

Kyani Mağdurları Var Mı?

Kyani günümüzde sizlere sağlıklı bir hayat sunmaya devam ediyor. Sahte ürün kullanarak internet üzerinden yazı oluşturan kyani mağdurları günümüzde rakip firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Sağlık ürünleri konusunda tarafından yıllardır kalite çizgisini bozmadan devam eden Kyani iş ortaklarıyla beraber daha fazla satış gücüne ulaşmayı başardı. Kyani bu adres üzerinden girişimcilik hedeflerinize destek veriyor.

Kyani, sizlere mükemmel bir iş fırsatı oluşturmak için sağlık ürünlerini satış için sizlerin kullanımına sunuyor. Ağ pazarlama sektöründe rakipsiz ödeme planları ile sizde KYani ürünlerinin satışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kyani anlamı güçlü ilaçtır. Alaska kökenli bir kelimedir. Bugün Kyani onlarca ülkede varlığını sürdüren bir dünya markasıdır. Dört eşsiz besin takviyesini sizlerle bir araya getiren Kyani, müşterilerini ödüllendiren network ağı ile olağanüstü bir iş modelini kullanıma açmıştır. İnternet üzerinden kyani mağdurlarının okuduğu yazılara dikkat etmeyiniz Bu yazıların büyük bir bölümü sahte içeriklerden meydana gelmektedir.

Burada yer alan yorumların birçoğu rakip firmalar tarafından oluşturuluyor. Network marketing hizmeti sizlere büyük kolaylık sunuyor. Reklam ve dağıtım işleri ile uğraşmadan sadece reklam kitinizi satın alarak hemen ticarete başlayabilirsiniz. Diğer firmalar üzerinde tahsilat ve dağıtım işlemleri distribütöre yüklenmişken Kyani tahsilat ve dağıtımı da kendisi üstleniyor. Kyani’de tek yapmanız gereken ürünün satışını gerçekleştirmek. Ülkemizde popüler olarak yaygınlaşan Network Marketing’in başarısı kyani dolandırıcılık sorununun da meydana gelmesine neden oldu. Bu yüzden doğru kişilerden alışveriş yaptığınıza emin olunuz. Kyani’nin ürünleri için 30 günlük para iade garantisi bulunuyor.

Daha fazla bilgi için http://www.kyaniailesi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

04 Mar 2019 - 19:15 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

12

Akıl Fikir Versin - çiftlik bank bitti... Bunlar bitmez ... 7-8 yıl önce ürünleri bile yoktu ama inanılmaz para kazanan insanlar vardı. 7 yıl önceki Ankara toplantısı komedi idi. Para kazanan var, ürün nerede diyorum, gelecek henüz Türkiye de yok diyorlar. Ürün yok peki bu kazananlar nereden ne kazandı derseniz, ürün pazarlaması dediler. Ben de bittim... Üye olup ürün alacaksınız ve altınıza 3 üye ekleyeceksiniz. üye eklemedikçe para kazanamazsınız. ürününe bu kadar güvenen firma Tarım bakanlığına değil sağlık bakanlığına gider onay alır ve eczanelerde deli gibi satar. Söylenen ilk şey de yakınlarınızı üye yapın. Yani önce yakınınızı ................... Verdiği aklı işletmeyi nasip etsin yüce RABBİM...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Mart 20:45
13

Pharmacy - @Akıl Fikir Versin 12 nolu yoruma cevabı: çok güzel bir laf var kendim öylemedim fakat söyleyen arkadaşa müteşekkir im

bilgin olmadan fikrin olmasın ne olur ya lütfen. gıda takviyeleri ne zamandan beri sağlık bakanlığından ruhsat alıyor? hani rica etsek bize özel olarak kyani firmasına verirlermi acaba? ama illa sağlık bakanlığından ruhsat alsın diyorsan japonya da gıda takviyeleri sağlık bakanlığından ruhsat alır. japonyada sağlık bakanlığından ruhsatlı bu ürünler.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 06 Temmuz 14:17
10

Fatih - Çocuklar kullanabiliyomu ek gıda için 4yasinda kilo almasında faydası varmı acaba kullanan arkadaslar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Temmuz 18:00
11

4111670 - @Fatih 10 nolu yoruma cevabı: 1 YAŞ ÜZERİ TÜM ÇOCUKLAR KULLANABİLİR

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Ocak 14:42
08

Mustafa -

uzun zamandır kullanıyorum.piyasada çok benzeri ürün var ama sunset benzersiz bir ürün çift kapsül olması balık jelatini kullanması aralıksız içilebilir olması vs ben memnunum kalite her zaman kısa vadede pahalı gibi fakat uzun vadede ve faydada ucuzdur.

Yanıtla . 6Beğen . 3Beğenme 18 Mart 01:13
07

Sağlık Değerli Hazine - Dünya kadar doktor omega 3, antioksidan tavsiye ediyor. Sonra firmanın başka hiç bir firmada benzeri olmayan ve vücuda nitrik oksit ürettirip kalp damar sağlığını koruyan bir ürünü daha var. Her üç ürün de mükemmel. Fayda görmedim diyen art niyetlidir, ya da ürünü düzgün kullanmamıştır. Kendisine değer verip bu ürünlerle tanıştıran arkadaşı için "arkadaş kurbanı oldum" demek de bilmem nasıl tarif edilir. İnsanımız bazen gözünün önünü görmede sorun yaşıyor. Bazı yorumlardan bu çok net olarak anlaşılıyor...

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 19 Şubat 14:19
09

Ahilik - @Sağlık Değerli Hazine 07 nolu yoruma cevabı: Amerikan firmasına destek ve para lütfen. aracılar "ürün çok güzel" .

ülkeniz için bir şeyler yapınız lütfen. Anti kapitalist ve Ahilitist düşünce önemli.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 27 Haziran 12:58
04

Eser - Tabi ki memnun kalmadığını söyleyenlere, saygım var, ama ben de çok memnun kaldım, piyasada buna benzer doğal bir ürün varsa, lütfen bizi de bilgilendirin, onlara da bakalım, teşekkürler.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 19 Şubat 13:40
02

Sibel - Ürünlerinin arkasında durmayan bir firma. Kesinlikle çözüm üretmiyorlar. Hiç memnun kalmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pişman olursunuz. Hem dünyanın parasını veriyorsunuz hem de hiçbir işe yaramıyor. Kesinlikle kandırmacadan ibaret. Almadan önce şunu düşünün. Ben bu parayı çöpe atmaya hazır mıyım? Eğer cevabınız evetse alabilirsiniz. Yoksa ciddi olarak çöpe atılan bir para. Ben hiçbir faydasını görmedim.ı

Yanıtla . 1Beğen . 19Beğenme 02 Kasım 12:40
06

Kanlı Gözler - @Sibel 02 nolu yoruma cevabı: Boş ve gereksiz bi yorumda bulunmuşsunuz malesef belki bu ürünler hakkında en ufak bi bilginiz dahi yoktur... Ben bir kyani kullanicisiyim bir ay gibi kısa bir sürede çok ciddi etkilerini ve faydalarını gördüm ve herkese ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM...

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 19 Şubat 14:06
01

Mustafa - Arkadaş kurbanı oldum.

Zaten yasa dışı satış sistemi var.

Dünya kadar da para alıyorlar. bir işe yaramıyor.

Sadece kendime kızıyorum.

Yanıtla . 1Beğen . 19Beğenme 18 Haziran 21:16
05

Usta - @Mustafa 01 nolu yoruma cevabı: Yasa dışı ise, neden her bir kazançtan %20 devlete vergi veriyorlar, bilmediğimden soruyorum, açıklarsanız sevinirim.

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 19 Şubat 13:43
03

Trinity - @Mustafa 01 nolu yoruma cevabı: Bir işe yaramadığı konusunda bir ıspatınız mevcut mu acaba? Çok merak ettim, ben neden yararını gördüm o halde

Yanıtla . 20Beğen . 1Beğenme 14 Kasım 20:02


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket Asgari ücret 2022 ne kadar olmalı?