Ahlaksız ve müfteri ey Dilipak, iftiralarında boğul!

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşe yazısında Saadet Partisi'ne ahlaksızca iftira attı.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Saadet Partisi'ne çirkin bir iftirada bulundu.

Bugünkü yazısında Türkiye'de kriz çıkartmak isteyen çevreler olduğunu ifade eden Dilipak, Saadet Partisi'nin de bu krizin çıkması için rol talep ettiğini ileri sürerek Saadet Partisi'ne yönelik ahlaksız iftiralarda bulundu.

Kendisini hassasiyet sahibi bir Müslüman olarak tanımlayan Dilipak'ın yazısında Saadet Partisi'ne yönelik "CHP’yi bilen bilir. En iyi bildikleri şey kriz çıkarmak. Ve göreceksiniz, sandıktan nasıl bir sonuç çıkarsa çıksın, krizi seçim sonrasına taşımaya çalışacaklar.. Çünkü eğer kendi dışlarında bir kriz örgütlemezlerse, kendi içlerinde kriz yaşayacaklar. Kriz, onlar için çözülmesi gereken bir sorun değil, çözümün kendisi. Konjonktür de müsaid. Türkiye’de kriz çıkarmak için çabalayan uluslararası mihraklar için fırsat doğmuş durumda. CHP de hem bu işin kompetanı, hem de gönüllüsü. Sacayağı belli: CHP, HDP, İyi Parti. Saadet, 'bana da yer açın' diyor ama, onlar esas oyuncu değiller. Zaten bir kıymeti harbiyeleri de yok" ifadeleri tepki çekti.

Saadet Partisi'ne, Türkiye'de kriz çıkarmak istenlerden 'bana da yer açın' şeklinde rol talebinde bulunduğu iftirası atan Dilipak'ın, köşesinde sıklıkla dile getirdiği ahlak, edep ve haysiyet gibi önemli değerlere sahip olmadığı görüldü.

Dilipak'ın bu iftirasının Müslüman kimliği ile uyuşmadığı görülürken, Türkiye'de kutuplaşma ve gerginliğin sonlandırılması için milli ve manevi bir çaba sergileyen Saadet Partisi'ne yönelik bu tür müfterilikler dış güçlere hizmet eden bir dil olarak değerlendirildi.

Milli ve manevi değerlere sahip Saadet Partisi gibi bir teşkilatı, Türkiye'de kriz çıkaracakların tarafı gibi göstermek dış güçler adına bilerek veya bilmeyerek yapılan bir çalışma olarak görülüyor.

11 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60

Çeşmizar - Abdurrahman Dilipak kendisine karşı yapılan bütün iftiralar ve karalama kampanyalarına cevap verdi. Dilipak, “Önce Mavi Marmara’ya bindi, sonra indi” dediler. Hiç binmedim, Şimdi “niye binmedi” diyorlar. Bir deli bir kuyuya bir taş atıyor, sonra uğraş dur. Mavi Marmara’nın sözcüsü idim. Dürüst iseler Bülent Yıldırım’a, İHH’ya sorarlar. Bana sorarlar. Ama mesele gerçeği öğrenmek değil, “Çamur at izi kalsın” türü bir kirli propaganda” de

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 14 Haziran 09:49
55

Hasan - Mavi Marmara gemisine İsrail’in saldıracağını öğrenip sabah gemiden inen Amerika’nın CIA suna hizmet eden zatın dediklerini kale almayın bu ve bunun gibiler, bizden görünüp gözümüzü oyanlar yüzünden ülke bu hallerde.

Yanıtla . 24Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 09:27
53

Ahmet S - Ey dilipak soyadına hiç uymuyorsun.senin n kadar karanlık bir kişiliğinin olduğunu bilen bilir .sizin müslümanlığınız şekilden öteye gitmez

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 03:27
52

Gerçek Bu - müslümanlar olarak ne hale geldik.. biri diğer müslümana hakaret ediyor diğeri de aynıyla cevap veriyor. halbuki emri maruf yapıp sövene dilsiz vurana elsiz olmak lazımdı.. hani öyleydi ? yazık hepiniz birden mahvolacaksınız. haberiniz yok..

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 21:03
56

Abatba - @Gerçek Bu 52 nolu yoruma cevabı: Doğru söze ne denir?! Maalesef durum bundan ibaret. Hep birlikte yeni bir yirmisekiz şubat daha yaşayacağız, birincisinden daha kötü olacak. Saadetli, ak partili demeyecekler, müslümanın diyen, örtü takan, sakalı olan, namaz kılan vs. kim varsa ayırt etmeden hepsini yine inim inim inletecekler. Bu, gün gibi aşikar! Yüce Mevla sonumuzu hayreylesin.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 15:24
50

Ahmet Duman - ZAVALLI. ÇÜNKÜ, HERŞEYİ BİLİYOR. ALLAH İNDİNDE UFACIK BİR MAZERETİ BİLE OLAMAYACAĞI İÇİN, ZAVALLI. YAZIK.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 16:41
47

cengiz - dilipak 1-2 yıldır akp ye saldırıyor,işinden olmamak için saadete dede saldırıp dengelemeye çalışıyor,yoksa işinden olacak.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 15:00
46

Miyav - Evet hdp nin destekleyeceği imamoglu na oy vermekten ise aç susuz gezer vatansız gezmem

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 14:21
57

Bir Insan - @Miyav 46 nolu yoruma cevabı: Hdp yi destekleyen Akp nin taa kendisidit

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 17:54
44

Tarafsız - ak partiye yakın yazarlar sürekli saadet partisini kışkırtarak aslında kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar çünkü saadet partisinin istanbulda oy oranı hatrı sayılır derecede buradan ne kadar oy kaparsak bizim için kar sayıyor eğer saadet partisi istanbul seçimlerinde aday çıkarmayıp imamoğlunu destekleseydi imamoğlu kesin kazanırdı ama saadet bir taraf olmadı kendi çizgisini bozmadı istemeyerek veya isteyerek istanbul seçimlerine tekrar aday çıkarması zaten akparti için başlı başına bir iyiliktir.

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 09:41
48

cengiz - @Tarafsız 44 nolu yoruma cevabı: sen milli görüşün aday çıkarmadığı bir yer 50 yıllık tarihte gördünmüki,isteyerek veya istemiyerek diyorsun,bu hak batıl mücadelesi.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 15:03
41

Hadra - Gazeteye İktidardan Reklam lazım Tabii Yolları yağlamak lazım! Kimlik herkese nasip olmaz gerçek kimliği Allahu(CC) teala hak edene nasip eder ki gayri müslimi dahi hayran kalır! Alman Bismar dahi Ya Muhammed(SAV) senindevrinde yaşamadığım için nekadar bahtsızım demiştir. vesselam.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 23:43
40

Milli Görüş29 - Varlığı ve yokluğu önemsenmeyen Okunmaya tenelzül bile edilmeyen bir gazetenin sıradanlaşmiş yandaş yazarlardan biri bence Kaale bile alınmamalı yoksa kendini değerli zannedecek zavallı

Yanıtla . 14Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 22:46
39

Eskiülkücü Dr - SAKİN OLUN SABIRLI OLUN.HEP BİRLİKTE ALLAH IN (C.C.) YOLUNDA OLUN.GELİR GEÇER ÖMÜR.ELDE KALAN İSE YAPIP ETTİĞİN OLUR.KİM NE EDERSE KENDİNE EDER, EDEN ETTİĞİNİ BULUR.İSLAM A MÜSLÜMANLARA ZARAR VERMEYİN ŞEYTANA UYMAYIN,SABREDİN HAYRI TAVSİYE EDİN.AHİRETİ DÜŞÜNÜN BU DÜNYA HEVA HEVESTEN İBARETTİR,İMTİHAN DIR UNUTMAYIN.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 19:55
38

Istanbul - sayın dili pis adam görmüyormusun 18 yıllık yapılanları memleketi yabancılara esir etttiler ne varsa yabancılara satıldı onları bir kere eleştirdinmi sana kalsa birşeyler anlatıyorsun bu kadar hataları görmedinmi.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 18:30
36

Gerçek - inançlarından taviz verenler, çelişkiler içinde kendi dışındakilere sürekli iftira atarak var olmaya çalışıyorlar...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 15:07
34

R.ç. - Yazacak çok şey var da! Bir lafa bakarız laf mı diye, bir de söyleyene bakarız adam mı diye! (Mevlana'nın dediği gibi)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 14:37
32

Iyildiz - Rahmetli Erbakan Hocamız bunun için; "DANGALAK" demişti...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 14:32
29

Can Yesiltas - Yıllar önce icradan dairesini kaybedince,ihtiyarlıkta dünyalık derdine düşmüş.Allah ıslah etsin bunu.Her türlü provokasyon,iftira dünyalık karşılığında kendince meşru hale gelmiş.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:56
27

Mehmet Kelebek - Arada bir herkesin saçmalama hakkı var!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:42
26

Arif - Şahsiyet bozukluğu yaşayan Zillipak haddini bil. O ölçüsüz burnunu heryere sokma. Abd, israil ve siyonist çetenin uşaklığını yapan sen ve yalakaların kırizin en büyük müsebbibidirler. Ekonomiyi,eğitimi, sağlığı berbat eden senin yalanlık yaptiklarindir. Akp kurulurken ne vaadler ve tavizler verildiğini en iyi sen bilirsin. Çünkü sen de oradaydın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:37
25

Abdüsselam - akp yüzüğnden gençler deist ateist oluyor

akp dinsizligi çogalttı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:36
24

Emty - öyle anlasiliyorki sayin Dilipak kendisininde dahil oldugu batililalrin kurdurdugu Akparti projesi cöküyor zaten BOP cöktügünde akibetin ne olacagi belli olmustu .Dilipak adina cok üzüldüm ve müslüman elitlerin düstügü hallerede cok daha üzülüyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:32
23

Saffet Emmi - hala chp şöyle chp böyle diyorlar milleti deist ateist yapan chp mi

akp yüzünden millet gençler dinden imandan namazdan sogudu

akp dine vurulmuş bir darbedir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:22
22

Igdirli Ali̇ - ŞU YAZAR BOZUNTUSUNUN TİPİNE BAKIN HELE ALLAH YÜZÜNDEKİ NURU ALMIŞ

ÇİRKEFLİK VERMİŞ BUNA

EYYY ABDURRAHMAN SEN MÜFTERİSİN

VE ZALİM YEZİTLERİN FİGÜRANISIN

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:21
21

Şehmus Çalışkan - Çizğisi belli olmayan yada çizğisisini belli edemeyen insanlar hem hem kendileri hemde çevreleri için huzursuzluk kaynağıdırlar.

Yanıtla . 64Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 12:43
18

İftira En Büyük Günah - Kitaptan peygamberden bahsedenler.Peygamber ne diyor?Yalan söyleyen müslüman OLAMAZ diyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 10:57
17

Adem Evliya - Dilipak oldum olası camiamız açısından her zaman sorun olmuş birisidir! Maalesef "derin algısı" yoktur; her şeye oldukça yüzeysel bakıyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 10:55
16

Muhammed Güney - İki Saniye Sonrasına Bile Hakim Olamadığın Dünya İçin Fırıldak Olmaya Değmez. ADAM OL ADAM.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 10:41
15

Sami - Akp nin kuurlmasına ön ayak olanlardan bir olan "dilikirli" şahsiyetten başka bir şey beklenemezdi zaten.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 10:16
14

Adil Gülseven - Bu yalakayı Allah'a havale ediyorum. Hasbün allahü veni'ğmelvekil.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 09:38
13

Halil Dügencili - Ne Kitap'tan ne Peygamber'in hikmet dolu hayatından nasiplenemeyenler Milli Görüş'ü de Saadet Partisini de anlayamazlar

Yanıtla . 164Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 09:13
49

Ahmet Bölükbaş - @Halil Dügencili 13 nolu yoruma cevabı: Halil bey Âkif beki nin yandaş yazarlara güzel bir yazısı var...İlginizi çeker

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 15:53
43

Toptancı Hal,i - @Halil Dügencili 13 nolu yoruma cevabı: Geçmişte o ahlak yoksunu adamı sırtımızda çok taşıdık.hala arasıra sırtımızda taşımıya devam ettiğimizden saadet ve milli görüşe saldıracktır..

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 00:29
12

Ahmet Bölükbaş - Öyle ağız dolusu yorum yapmak istiyorumki bu sisteme göre kabuk değiştiren bu AHLAKSIZA

Lakin haberin içinde üstrublu bir şekilde her şey söylenmiş.Beni olmadığım gibi gösteren yumuşak dilipak yazık sana....

Yanıtla . 100Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 08:58
11

yusuf abdullah - muhterem dilipak akilli manzarasi vermeye calisiyordu oyle olmadigi anlasildi normaldir destege ihtiyaci var tavsiye ayni hatalari tekrar yapmamasi

Yanıtla . 40Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 08:58
09

Adsız - İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi durumunda cumhur ittifakının daha ağır bir yenilgi almasını öngöremeyenler yaptıkları hatayı başkalarına fatura etme gayretine girişmiştir.Reis faturayı seçimlerden sonra akitede kesecektir.

Yanıtla . 55Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 08:28
51

Fatih Turan - @Kudüs 08 nolu yoruma cevabı: küfür ettigin adam ömrü mahkemelerde gecmis, bedel ödemis bir müslüman.Biraz edeb.....

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 20:46
07

Kalbikirık - Dilipak ne çabuk unutur .. geçmişte Allah tanımaz ateist bir yazar ile proğramlar yapıyordu. o zaman dilipakta mı yer edinmek için sıkı fıkı idi.. oldum olası rüzgar güllerinden biri dir ... asıl sağ gösterip sol vuranların başında gelir... dilikara..

Yanıtla . 63Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 08:08
06

Recep Bayrak - Vay ahlaksız müfteri ispatın ne şeref haysiyet yoksunu... Saadet Partisi kadar bu memleket ve vatanımız hayrına gece gündüz demeden cihad eden çalışan bir başka parti varmıdır soruyorum iftiran içinde boğul yazan ellerin kurusun beyinsiz sakar manyak siyonizmin köpekleri ahlaksız nereden nemalanıyorsun havla havla belki bir kemik bulursun benim partimi kirlenmiş ağzına alamazsın köpek

Yanıtla . 67Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 07:43
05

Hüseyi̇n Işik - Bu utanmaz arlanmaz Dilipak'ı Saadet Partimize attığı iftiradan dolayı önce din, iman, Namus, şeref ve de haysiyeti, çoluk çocuğunun başı üzerine yemine, sonra da ispata davet ediyorum. Edemezse ömrü boyunca müfteri, ahlaksız, yalancı olarak anılacaktır.

Yanıtla . 70Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 07:39
04

Kudüs_filistinindir - Bir dedigi digerini tutmayan birisi. Ciddiye almayi birakin takibe bile degmez

Yanıtla . 76Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 07:39
03

Seyyit Halil Tunç - Acaba kaç para aldı bu yazıyı yazmak için Allah yalancılardan ve iftiracılardan korusun

Yanıtla . 57Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 07:32
02

Seyfullah - Bunlar yazar değil gerçek vatan hainidir 17 yıl hiç bi şey üretmeyin her şey ıthal yiyecek dâhil sonrada iftira atın üreten fabrikaları bankaları yabancıya satın dış güçler değin cahil mahluklar allah gözlerinizi kör etsin inşallah cahil mahlûk lar

Yanıtla . 61Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 07:01
01

True Legend - Bu tam bir namussuz efendilerinden emir aldi vede saadet partisine yönelik iftiralarina başladi ey dilipak dilin kurusun inşallah

Yanıtla . 53Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 06:18
28

İmam Züfer - @True Legend 01 nolu yoruma cevabı: Dilikaraya cevap veren kardeşlerim ALLAH sizlerden razı olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Haziran 13:53


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi


Anket 20-65 yaş arasında birisi olarak Maske alabildiniz mi?