Reklamı Kapat

‘Gizli Dünya Devleti’ dedikçe Erbakan’ı anmak-2

Şubat ayında Erbakan’ı anmak, anlamak, gereğini yapmak ve bunu sadece Şubat ayına münhasır kılmaksızın 12 aya yaymak yani Necmettin Erbakan Hoca gibi hep çalışmak.

Aslında bu yazı dizilerimizde işte bunu yapıyoruz. Önceki yazımızda ne dedik? -‘Adil Düzen’ dedikçe Erbakan’ı anmak… Sonraki yazımızda ne diyoruz? -‘Gizli Dünya Devleti’ dedikçe Erbakan’ı anmak… Birinci yazıda sözünü ettiğimiz ‘Adil Düzen’ ve diğer önemli detaylarıyla ‘Adil Ekonomik Düzen, Adil Dünya Düzeni’ nedir? Bu vesileyle ‘Adil Düzene Göre İnsanlık Anayasası’ çalışmalarımızı ve kitaplarımızı da analım ve hatırlatalım. ‘Adil Düzen, Adil Ekonomik Düzen, Adil Dünya Düzeni’ demek ‘TEDAVİ REÇETESİ’ demektir; yani çağımızda ‘Sosyal Tufan’ seviyesine varan dinî-ilmî-iktisadî, idarî/siyasi sorunlarımızın tamamının tedavi reçetesidir. Prof. Dr. Necmettin Erbakan hayatı boyunca hep bunları anlattı, yazdı, kokusu mesabesinde de olsa 54. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Başbakanı olarak kısmen uyguladı; bize düşen görev ise tamamını uygulamaktır. Bunu her vesileyle hep hatırlatıyorum, hep hatırlatmaya devam edeceğim; “Şubat 2020 Erbakan’ı anma günlerinde, haftalarında, ayında” da devam ediyorum…

Yukarıda ne dedik? ‘ADİL DÜZEN’ demek ‘TEDAVİ REÇETESİ’ demektir. Erbakan Hocamızı bilenler bilir, çalışma ve uygulama metodunu bilir; Hocamız önce ‘TEŞHİS’ sonra ‘TEDAVİ’ der ve bütün çalışmalarını da öyle yapardı... Nitekim biz de kırk yıl boyunca kendisiyle yaptığımız Adil Düzen çalışmalarımızda bu metodu uyguladık ve artık herkesin bildiği ülkemiz ve dünya çapındaki sonuçlara ulaştık. Bir de ‘TEŞHİS’ var yani bugünden itibaren üzerinde duracağımız ‘GİZLİ DÜNYA DEVLETİ’ var. Erbakan Hocamızın yaptığı ve yaptırdığı bu isimdeki kitaplaşmış çalışma artık herkesin ve bütün dünyanın bildiği bir sır. ‘Sermaye’ diyoruz biz, bu güce; sömürü sermayesi. Bugünlerde Çin’de ortaya çıkan virüs musibetinin de işte bu Sermaye’nin işi olduğunu birçok yazar yazdığı gibi Ergün Diler her gün detaylarıyla yazıyor. Yani Erbakan Hocamızın ‘Gizli Dünya Devleti’ dediği, bizim ‘Sermaye’ dediğimiz yapıyı artık herkes çok iyi bilmekte ve yapılması gerekenleri düşünmekte… Nitekim bizim de bu haftaki yorum çalışmalarımızdan biri şöyle: “ÇİN VİRÜSÜ DÜNYAYI KURTARABİLİR!” Bu konuyu ayrıca özel olarak yazacağım.

***

‘GİZLİ DÜNYA DEVLETİ’ kitabının İÇİNDEKİLER bölümünde neler var?

İnsanlık Tarihi ve Bugünkü Dünyanın Anatomisi, Hak ve Batıl Mücadelesi…

I. HAK, Hak Ne Demektir? Batıl Ne Demektir? Bu Kâinat Niçin Yaratıldı? İnsan Niçin Yaratıldı? İnsan Bu Dünyada Neden İmtihan Ediliyor? İnsan Dünyada Nasıl İmtihan Oluyor? İnsanların İyiliği ve Saadeti Nasıl Gerçekleşir? «İslam» Nedir? «Kur›an» Nedir? Müslüman Olmak Demek Ne Demektir?

II. BATIL, Nefsine Esir Olup Şeytan’a Tabi Olarak, Bütün İnsanlığı Hükümleri Altına Alıp Onları Sömürmek ve Köle Olarak Kullanmak için Çalışanlar, Kimdir Bunlar ve Nasıl Çalışıyorlar?, Tevrat Nasıl Tahrif Edildi?, Değiştirilmiş Tevrat’taki Çelişkiler, Değiştirilmiş Tevrat’ta Siyonizm ve Üstün Irk İnancı, Değiştirilmiş Tevrat’ta Allah İnancı, Değiştirilmiş Tevrat’ta Gayri Ahlâki Görüşler, Tevrat’taki Tahrifler Nasıl Yapılmıştır?, Hahamlar, Kabbala, Talmud, Siyonistlerin İdealleri, Kutsal (Vadedilmiş) Topraklar ve Dünya Krallığı, Kin ve Nefret, Vahşet, Yakma, Kan İçme, Mikrop Harbi, Sonuç, 3000 Yıllık Gelişme. (DEVAMI VAR.)

***

Evet… Şubat yani Erbakan’ı anma ayındayız ya…

Necmettin Erbakan’ı bir de ‘ADİL DÜZEN’ dedikçe anmamız gerekmekte:

Hocamızı Adil Düzen’i gerçekleştirerek analım, anlayalım ve gereğini yapalım...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Reşat Nuri Erol - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?