‘Allah ın misafirlerini ağırlamak şereftir‘

Bu yıl umre kontenjanlarını tutturduklarını ve çok güzel bir potansiyel yakaladıklarını belirten İkbal Turizm Genel Müdürü Kadir Ümit Bulut, ?Önümüzdeki dönemde çıtayı daha da yükselteceğiz. Yapacağımız çok cazip kampanyalarla misafirlerimiz ?Rüya gibi umreler? sloganımızın tüm güzelliğini yaşayacakları bir mukaddes yolculuğu İkbal turizm farkıyla yaşayacaklar? dedi.

Mukaddes yolculuğu yaşamak isteyen Allah?ın misafirlerinin İkbal Turizm?in kampanyalarını dikkatli şekilde takip etmelerini tavsiye ettiğini ifade eden Bulut, ?Harem bölgesindeki çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar dolayısıyla misafirlerimizin erken kayıt avantajlarını kullanmalarını özellikle tavsiye ediyorum. Örneğin, belli bir yığılmanın yaşanacağı sömestr dönemi için bağlantıları şimdiden yapmaları kendi faydalarına olacaktır? diye konuştu.

Bulut, ?Umre gruplarımızı farklı kategorileri kapsayan kampanyalarımızla oluşturmaya devam edeceğiz. Her kampanyamızla ekonomik bir grupla umre hazzını yaşamak isteyen kardeşlerimize ve misafirlerimize kucak açıyoruz. İkbal Turizm, ?Rüya Gibi Umreler? sloganıyla, Umre ibadetini manevi hazzın doruğunda yaşamak isteyen, bu ibadetin tüm gereklerini en doğru, en halis mihmandarlarla ortaya koymaya devam ediyor? açıklamasını yaptı.

(NEDİM ODABAŞ)

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/990075/allah-in-misafirlerini-agirlamak-sereftir