Mario Balotelli'den İtalya'nın elenmesi hakkında flaş yorum!

Mario Balotelli, İtalya Milli Takımı'nın 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Kuzey Makedonya ile oynadığı maçın kadrosuna davet edilmemesi hakkında konuştu. Sky Sport Italia'ya konuşan tecrübeli futbolcu, "Sanırım bir şansım vardı ve önemli bir fırsatı kaybettim. İtalya'yı Dünya Kupası'nın dışında görmek çok kötü" dedi. 

"Sadece İtalya kaybettiğinde hatırlanıyorum" 

Balotelli, kadroya çağrılmamasına sitem ederek, "Sadece İtalya kaybettiğinde hatırlanıyorum. Şimdi söylemesi kolay çünkü maçtan önce kimse beni düşünmüyordu. Kuzey Makedonya maçını izledim, iyi şanslar yakaladık. Kale önünde oldukça iyiyim. Bu, benimle sahada kazanacağımız anlamına gelmiyor ama gol atmak için iyi bir şansımız vardı" ifadelerini kullandı. 

"Mancini kalmayı hak ediyor" 

İtalya Milli Takımı teknik direktörü Roberto Mancini hakkında da konuşan 31 yaşındaki futbolcu, "Onunla henüz konuşmadım ama ona karşı sempatim var. Görevinde kalacağı için mutluyum çünkü zaten Avrupa Şampiyonası'nı kazandı. İnsanlar hayal kırıklığına uğradı, ancak teknik direktörün başardıklarını unutamayız. İtalya'nın güçlü bir takımı var ama kimse bizden Avrupa şampiyonu olmamızı beklemiyordu. Mancini kalmayı hak ediyor" diyerek sözlerini noktaladı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9817812/mario-balotelliden-italyanin-elenmesi-hakkinda-flas-yorum