Abdürrahim Albayrak'tan Fatih Terim itirafı...

Galatasaray’da son olarak Mustafa Cengiz döneminde ikinci başkanlık görevini yürüten Abdürrahim Albayrak, BEYAZ TV’ye bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Albayrak’ın açıklamaları:

“Dışarıda olduğum sürece televizyon programlarına çıkmadım Galatasaray'a zarar veririm diye. Deplasmanlardaki maçlara da gitmedim yanlış anlaşılır diye."

"Geçen sene bir gol averajla şampiyonluğu kaybettiğimiz Galatasaray'ı arıyorum tabii. Biz bütün Galatasaraylılar, ilk 3 sıradaki bir takımı takip etmeye alışkınız. Son zamanlarda alttaki takımları takip etmeye başladı. Galatasaray için üzücü bir durum bu."

"Fatih Hoca, ömrünü Galatasaray'a adamış bir insan. Hocayı gönderebilirsiniz. Çok kez Mustafa Cengiz başkanım da göndermek istedi ama ben engelledim. Bu tecrübedir. Başkanın yanında tecrübeli kimse yok. Burak Elmas'ın gönderiş şekli de yanlıştı. Galatasaray, Fatih Terim'in kendi yurdu, evi. Her zaman gelebilir."

"Kerem, takip ettiğimiz bir kardeşimizdi. Kendisi Rizelidir. Bütün futbolcularla olduğu gibi onunla da gurur duyuyorum. İnşallah Avrupa'ya gider."

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9802025/abdurrahim-albayraktan-fatih-terim-itirafi