Burak Elmas ve yönetimine Eşref Hamamcıoğlu şoku!

Galatasaray Kulübü Mart Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya sarı-kırmızılı kulübün önde gelen isimlerinin açıklamaları damga vurdu.

Son seçimde aday olan Metin Öztürk, "15. sıradaki yerimize bakınca anlıyorum ki bu yönetim saha, masa, kasadan sonra tasada da sıfır. Kümede kalmak hedef değilse; eskiden mayıslar bizim derdik, martta hedefsiz kaldı. Tarihimizin en kötü yönetimini mali ve idari yönden ibra etmeyeceğim." diyerek Burak Elmas ile yönetimini ibra etmeyeceğini açıklamıştı.

Yine yapılan son seçimde Burak Elmas'ın bir diğer rakibi olan Eşref Hamamcıoğlu da mevcut yönetimin ibrası konusunda aleyhte oy kullanacaklarını, "Cahil ile sohbet güçtür bilene, çünkü cahil söyler ne gelirse diline. Yani diyorum ki ibra etmeyeceğiz." sözleriyle duyurdu.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayrettin Kozak ise Burak Elmas'a istifa çağrısında bulunarak; "Sayın başkan, 26 Mart Cumartesi günü genel kurul öncesi toplantı başkanlığına istifa dilekçenizi vererek yeniden seçime gitme kararınızı lütfen açıklayınız ve rahatlayınız. Camia ve kamuoyu sizden bunu bekliyor. Görevi iade et derhal seçime git." dedi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9783169/burak-elmas-ve-yonetimine-esref-hamamcioglu-soku