Miguel Crespo: Her zaman elimden gelenin en iyisi için çalışırım!

Fenerbahçe, Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 30. hafta maçında sahasında İttifak Holding Konyaspor'u 2-1 mağlup etti. Mücadelenin ardından ise Fenerbahçe forması giyen Miguel Crespo açıklamalarda bulundu.

Galibiyeti hak ettiklerini belirten Crespo, "Bu maçın zor olacağını biliyorduk. Maça da iyi başladık, kazanma niyetiyle başlamıştık ama 1-0 yenik duruma düştük. Fakat maçı çevirmeyi bildik. Gerçekten çok savaştık, çok iyi oynadık. Çok fazla pozisyon ürettik, galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum." dedi.

"HER ZAMAN ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM"

Taraftarların kendisine olan desteğinin her geçen gün arttığının sorulması üzerine ise Crespo, "Buraya ben transfer olduğumda daha önceki kulüplerimde göstermiş olduğum mantaliteyi burada da göstermek istiyordum. Ben her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Buraya geldiğimde kadroda çok fazla iyi oyuncu olduğunu biliyordum ama zamanla kendimi göstereceğime inanıyordum. Çok mutluyum takımıma yardım edebildiğim için. Taraftarımıza da destekleri için çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

"ONLARIN DESTEĞİ BİZİM İÇİN İTİCİ GÜÇ"

Tribün desteğinin takım için çok önemli olduğunu da belirten Portekizli oyuncu, "Taraftarımızın desteği hiç şüphe yok ki çok önemli. Onların desteği bizim için itici güç oluyor. Bizi bu şekilde desteklemeye devam etsinler. Galatasaray maçından önce 1 maçımız daha olacak. Tabii ki önce o maçı düşünmemiz gerekiyor. Galatasaray maçı büyük bir maç olacak ve kazanmak için en iyi şekilde hazırlanacağız." ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9768519/miguel-crespo-her-zaman-elimden-gelenin-en-iyisi-icin-calisirim