Nwakaeme Trabzonspor ile sözleşme imzalayacak mı? Yeni gelişme

Süper Lig'de 67 puanla rakiplerinin açı ara farkla önünde lider konumda bulunan  Trabzonspor'da, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan yıldız futbolcu Nwakaeme'nin sözleşmesinin yenilenmesi noktasında görüşmeler devam ediyor. 

Geldiği günden itibaren performansıyla sadece bordo mavili taraftarları değil,tüm futbolsevereleri büyüleyen Nwakaeme, bu sezon gösterdiği performansla da takımına şampiyonluk yolunda büyük katkı sağladı. 

32 yaşındaki kanat oyuncusunun Türkiye'deki temsilcisi Deniz Türker, Trabzonspor ile birlikte yaptıkları sözleşme yenileme görüşmelerinde gelinen son noktayı aktardı. 

Türker, "Maaş+imza parası+bonuslar içeren bir isteğimiz var. Çok büyük bir oranda anlaştık.İmza parası ve bonusların ödeme planları hakkında konuşuyoruz. Önümüzdeki haftaya kadar netleşeceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Ayrıca Nwakaeme'ye Arap kulüplerinden gelen astronomik tekliflere ilişkin de konuşan Türker,"Tony hiçbir şekilde diğer teklifler ile ilgilenmedi. Kararı kesin olarak Trabzonspor'da kalmak yönünde oldu" dedi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9534364/nwakaeme-trabzonspor-ile-sozlesme-imzalayacak-mi-yeni-gelisme