Ali Koç soyunma odasını bastı takıma fena patladı: Aklım almıyor!

Fenerbahçe'de Vitor Pereira, Zeki Murat Göle ve İsmail Kartal döneminde alınan kötü sonuçlara son olarak Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Kayserispor müsabakası eklendi. Sarı-lacivertlilerde Başkan Ali Koç'un kritik mücadele sonrasında radikal bir kararla soyunma odasına inip takımdan hesap sorduğu ortaya çıktı.

9 MAÇTA SADECE 2 GALİBİYET 

Sarı-lacivertliler, Süper Lig'de son 9 maçta sadece 2 kez kazanabildi. Fenerbahçe bu süreçte rakipleri karşısında sahadan 3 kez mağlup ayrıldı. Sarı-lacivertli futbolcular, 4 müsabakada ise rakipleriyle puanları paylaştı.

KUPAYA ERKEN VEDA 

Vitor Pereira döneminde ve sonrasında kötü sonuçlara imza atan Fenerbahçe'de son olarak Ziraat Türkiye Kupası'na erken veda edildi. Sarı-lacivertliler, Kadıköy'de ikinci yarının tamamını bir kişi eksik oynayan rakibi karşısında sahadan 1-0 mağlup ayrılarak büyük bir şok yaşadı.

DAYANAMAYIP SOYUNMA ODASINA İNDİ

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç’un, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kayserispor yenilgisi sonrası soluğu soyunma odasında aldığı ortaya çıktı. Son saniye golüyle yıkılan Koç’un tek başına takımla bir görüşme yaptığı ve "Bu yaşananlara anlam veremiyorum. Açıkçası inanamıyorum. 10 kişi kalmış bir takıma nasıl elendiğimizi aklım almıyor. Sizin alıyor mu? Bana bir şey söyleyin" ifadelerini kullanarak sitem ettiği öğrenildi.

TARAFTAR HAKLI

Oldukça üzgün görünen Ali Koç’un konuşmasının devamında taraftarın mücadele sonunda gösterdiği isyanında haklı olduğunu vurguladığı öğrenildi. Sarı-lacivertli kulübün başkanının, "Taraftara borçlusunuz. Yağmurda çamurda tribünleri dolduruyorlar, size destek veriyorlar. Aşkları için bunu yapıyorlar. Siz bu formanın hakkını veremiyorsunuz" diyerek takımı kendilerine gelmesi konusunda uyardığı da kaydedildi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9405950/ali-koc-soyunma-odasini-basti-takima-fena-patladi-aklim-almiyor