Vefa Küçük açıkladı! Aziz Yıldırım'ın mı Ali Koç’un mu adamı?

Fenerbahçe’de uzun yıllar Divan Kurulu Başkanlığı yapan Vefa Küçük’ten üksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nın başında oldukça sert sözler geldi.
Vefa Küçük Fenerbahçe’nin eski Başkanı Aziz Yıldırım ile şimdiki Başkanı Ali Koç arasındaki kavgada adının geçmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Küçük konuşmasında “Fenerbahçe'ye hizmet etmekten vazgeçersem namerdim. Ben kimsenin adamı değilim” diye konuştu

VEFA KÜÇÜK'TEN SERT SÖZLER

Divan Başkanı Küçük toplantıda şu ifadeleri kullandı:

 "Nisan ayında yüksek divan kurulu başkanlık seçimimiz var. Ben dahil 3 aday var. Ben de adayım, diğer aday arkadaşlara da başarılar diliyorum. Ben, Ali Koç'un adamıymışım. 'Ali Koç'un adamı Vefa Küçük'ü Divan'da bir devirelim, sırası gelince de Ali Koç'la hesaplaşalım diyorlar.' Ali Koç Başkan yokken bana Aziz Yıldırım'ın adamı dediler. Evet, ben bir adamım ama kimsenin adamı değilim Fenerbahçe'ye hizmet etmekten vazgeçersem namerdim" diyen Küçük, "Ali Koç'a tenkitlerimi yaptım ama diğer kulüplerde olduğu gibi şovumu yapmadım. Ali Koç'a saygısızlık etmem, ettirmem. 4 yıl Aziz Yıldırım'ın başkanlığında, 4 yıl da Ali Koç'un başkanlığında yüksek divan kurulu başkanlığı yaptım." 

Bu arada Nisan ayında yapılacak divan kurulu başkanlık seçimleri için Vefa Küçük, Nail Kır ve Sait Yılmaz adaylığını açıkladı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9382422/vefa-kucuk-acikladi-aziz-yildirimin-mi-ali-kocun-mu-adami