Saadet’ten yeni konsept: “Seninle olur”

Türkiye siyasetinin yükselen yıldızı Saadet Partisi’nin son dönemdeki çalışmaları aralıksız sürüyor. Eğitim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden parti, özellikle yeni nesil içeriklerle de seçmene politikalarını ulaştırmayı hedefliyor. Son olarak ‘Adil Devlet, Adil Paylaşım Seninle Olur’ sloganıyla başlattığı yeni kampanyası ile bütün kesimlere hak ve adalet temalı mesajlar ulaştırıyor. Saadet Partisi Genel Merkez Tanıtma Başkanlığının yürüttüğü yeni çalışma ilk kez geçtiğimiz günlerde İstanbul’da partinin İl Divan Toplantısında kamuoyuyla paylaşıldı. ‘İnsanca Yaşam’ etiketiyle kamuoyuna duyurulan sosyal medya içeriklerinde de önemli mesajlar verildi. “Aç uyuyan çocuklar aşkına uykular kaçırmanın vakti geldi. Gençlere kaygı, öğrenciye işsizlik, işçiye açlık bırakılmasına katlanmak yok” şeklinde içeriklerle sorunlara dikkat çekilirken, çözüm önerileri de sunuluyor.

“HEYECAN VE ŞEVKLE ÇALIŞACAĞIZ”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yeni çalışmayı, “Hürriyete, adalete, liyakate ve mutlu yarınlara inanıyoruz! Adil devlet ve adil paylaşım istiyoruz” ifadeleriyle duyurdu. Karamollaoğlu, bundan sonra çalışmalara daha büyük bir heyecan ve şevkle devam edileceği mesajını da vererek, “Saadet Partimizin bu dönemde yürüteceği çalışmalarla, yönetim ve paylaşımdaki adaletsizliğin altında ezilmekten kurtulabileceğine inanıyoruz. İnsanca yaşam, bu adaletsiz yönetim anlayışıyla gelmez. Yalnızca adil bir devlet, adil paylaşım modeliyle mümkün olur. ‘Kim gelirse gelsin aynısını yapar’ demekle olmaz. Saadet Partisi ile Millî Görüş ile olur. ‘Böyle gelmiş böyle gider’ demekle de olmaz. Biz, bu çalışmaları hep birlikte yürüteceğiz ve birlikte gayret göstereceğiz. Adil devlet, adil paylaşım ancak seninle olur” dedi.

“MİLLETİMİZİ UMUTSUZLUKTAN KURTARACAK”

“Seninle Olur sloganı ile insanımızı ‘Böyle gelmiş, böyle gider’ tabusundan ve umutsuzluğundan kurtaracak, birliktelik ruhu ve umuduyla güzel yarınla kavuşturacağız” cümlelerini kullanan Sunar, “Biz insanımızın faydasına bir siyaset yürütüyoruz. Tüm vatandaşlarımıza Adil Devlet Adil Paylaşım olmadan, Saadet Partisi olmadan ve birliktelik olmadan ‘İnsanca Yaşamın’ olmayacağına inandığımızı söylüyoruz” şeklinde konuştu. Yusuf Sunar sözlerini, “Adil Devlet Adil Paylaşım”ın olduğu bir Türkiye; milletimiz teveccüh ettiği takdirde, Saadet Partimizin çalışmalarına destek verdiği takdirde mutlaka kurulacak, vatandaşımız ‘İnsanca Yaşam’a mutlaka kavuşacaktır” diyerek sonlandırdı.

SUNAR: “İNSANCA YAŞAM HERKESİN ORTAK TALEBİ”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtma Başkanı Yusuf Sunar, partinin yeni konseptiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Sunar; “Partimiz yeni dönemde ‘İnsanca Yaşam’ mottosu, ‘Adil Devlet Adil Paylaşım’ ön sloganı ve ‘Seninle Olur’ sloganıyla tüm vatandaşlara çağrıda bulunmaktadır” dedi. İnsanca Yaşamın herkesin ortak talebi olduğunu vurgulayan Sunar, “Saadet Partisi’nin tüm politikalarının altında bu ortak talebi hayata geçirme ideali yatmaktadır” dedi. İnsanca yaşamdan her geçen gün daha da uzaklaşılmasının sebebi olarak yönetim ve paylaşımdaki adaletsizliğe işaret eden Sunar, “Biz, adalet her alanda tesis edildiği takdirde açlığın, yoksulluğun ortadan kalkacağına, refahın ve huzurun yayılacağına inanıyor; bu doğrultuda insanca yaşamın ‘Adil Devlet Adil Paylaşım’ ile mümkün olacağını savunuyoruz. İnsanımız bu yoksulluğu, ülkemiz fakir olduğu için değil; paylaşım adaletsiz olduğu için yaşıyor” ifadelerini kullandı.

HEYECAN VE ŞEVKLE ÇALIŞACAĞIZ

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yeni çalışmayı “Hürriyete, adalete, liyakate ve mutlu yarınlara inanıyoruz! Adil devlet ve adil paylaşım istiyoruz” ifadeleriyle duyurdu.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9329300/saadetten-yeni-konsept-seninle-olur