Karamollaoğlu, kaldığı yerden devam etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, koronavirüs tedavisi ve istirahati sonrası bugün ilk kez parti genel merkezine gelerek, başkanlık divanına başkanlık etti. Parti genel merkezinde kadın kolları tarafından çiçeklerle karşılanan Karamollaoğlu, dua ve desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

 Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. Bugün genel merkeze gelen Karamollaoğlu’nu genel başkan yardımcıları, Kadın Kolları Genel Başkanı ve yönetimi ile genel merkez çalışanları çiçeklerle karşıladı. Duygusal anların yaşandığı karşılamada Karamollaoğlu, destek ve dualarından dolayı bütün teşkilat mensuplarına teşekkürlerini sundu. Karamollaoğlu, daha sonra partisinin başkanlık divanına katılarak, divana başkanlık etti.

KADIN KOLLARI TARAFINDAN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Hastanede ve evde olmak üzere bir süredir koronavirüs tedavisi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün parti genel merkezine gelerek başkanlık divanına liderlik etti. Parti genel merkezinde genel başkan yardımcıları kadın kolları ve parti çalışanları tarafından çiçeklerle karşılanan Karamollaoğlu, bir süre karşılamaya gelenlerle hasbihal etti. Bu süreçte desteklerini ve dualarını esirgemeyen herkese teşekkür eden Karamollaoğlu, daha sonra partisinin başkanlık divanına katılarak, parti ve güncel konular hakkında bilgi aldı.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/9225234/karamollaoglu-kaldigi-yerden-devam-etti