17 yaşındaki genci göğsünden bıçaklamışlardı! Vahşet itirafı Tiktok'ta

Olay 26 Aralık Pazar günü Pınartepe Mahallesi'nde bulunan bir sitede meydana geldi. Arkadaşının yaşadığı siteye misafir olarak gelen Ensar Halife, yine siteye misafir olarak gelen Yusuf Baran D. (16) ve Hüseyin Ulaş H. ile tartıştı. Site bahçesinde yaşanan "niye baktın" tartışması bıçaklı kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada Ensar H. göğsüne aldığı iki bıçak darbesiyle ağır yaralandı. Ağır yaralanan Ensar Halife, ihbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Halife'nin hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Ensar Halife'nin hastanede tedavisi sürerken polis olayla ilgili çalışma başlattı.

BIÇAKLADIKTAN SONRA TİKTOK VİDEOSU ÇEKMİŞLER

Olayın ardından Yusuf Baran D. (16) ve Hüseyin Ulaş H. "Sizce ben adam vurduktan sonra karakolda tiktok çekmiş miyimdir" yazarak video çekti ve paylaştı. Polis, videonun karakol dışında çekildiğini belirtti. Sosyal medyada yayınlanan görüntüden yola çıkan ekipler, şüphelilerin yerini tespit etti. Yusuf Baran D. (16) ve Hüseyin Ulaş H. Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. 2 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edildi. Yusuf Baran D. (16) ve Hüseyin Ulaş H. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

BIÇAKLAYAN VE BIÇAKLANAN SİTE DIŞARISINDAN GELMİŞ

Yaşanan vahşet olayını anlatan bir site sakini ise, "Bağırma seslerini duyduk. Gittik çocuk yatıyordu yerde. Gençti. Bir sürü polis geldi. Site sakini değiller dışarıdan gelmişler. Bıçaklayanlar da dışarıdan gelmiş" ifadelerini kullanmıştı. 

- Milli Gazete, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/video/8969959/17-yasindaki-genci-gogsunden-bicaklamislardi-vahset-itirafi-tiktokta