Fatih Terim, Arda Turan'ı Milli Takım'a çağıracak mı?

A Milli Futbol Takımı'nın 2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda Ukrayna ve İzlanda ile oynayacağı karşılaşmalar öncesinde Fatih Terim'in Arda Turan'ı kadroya çağırıp çağırmayacağı konusunda futbol kamuoyu ikiye bölünmüş durumda.

Bilindiği üzere Terim, grupta Hırvatistan ile oynanan ilk maç öncesi Arda'nın yanısıra Caner Erkin, Gökhan Gönül, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz gibi isimleri kadroya almayarak büyük bir sürprize imza atmıştı.

HERKESİN AKLINDA O SORU VAR

Terim'in 6 Ekim'de Ukrayna ve 9 Ekim'de İzlanda ile oynanacak kritik maçlar öncesinde belirleyeceği kadro, 30 Eylül Cuma günü açıklanacak. Herkesin aklındaki tek bir soru var: Barcelona forması altında sezona harika bir başlangıç yapan Arda Turan, Milli Takım'a çağırılacak mı?

Spor medyasının önde gelen yazarları ise bu konu hakkında farklı fikirlere sahip. Hürriyet yazarı Mehmet Arslan, bugünkü köşe yazısında Terim'in Arda konusunda halen net bir karara varmadığını, ancak yıldız futbolcuyu çağırma ihtimalinin giderek yükseldiğini öne sürdü.

"FATİH TERİM'E SORDUM"

Öte yandan NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Spor Servisi programında Fatih Terim'e Arda Turan'ı sorduğunu anlattı. Demirkol, "Fatih Hoca'ya 'Arda Turan'ı alacak mısınız?' diye sordum. Bambaşka bir cevap verdi hatta hiç cevap vermedi" ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/881455/fatih-terim-arda-turani-milli-takima-cagiracak-mi