Trabzonspor Uğur Çiftçi'ye karşılık o ismi teklif edecek

Trabzonspor Haberleri! Süper Lig'in namağlup lideri Trabzonspor devre arası transfer döneminde kadrosunu sol bek transferiyle güçlendirmek istiyor. Bordo Mavililerin sol bek arayışları sürerken listesindeki isimlerle de temaslar sıklaştırılıyor. Abdullah Avcı'nın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarına yön veren yönetim, sol bek takviyesi için gündemindeki isimleri değerlendirmeye alıyor.

Trabzonspor'un sol bek için düşündüğü isimler arasında Uğur Çiftçi de yer alıyor. Bordo Mavililerin sezon başında da transfer gündeminde bulunan Çiftçi için Sivasspor'un yüksek bonservis bedeli istemesi nedeniyle geri adım atılmıştı. Ancak Trabzonspor yönetimi Sivasspor'un kapısını Uğur Çiftçi transferi için bir kez daha çalmaya hazırlanıyor.

Sivasspor Uğur Çiftçi transferi için bordo mavililerden 2.5 milyon Euro istemişti. Bordo Mavililer 1 milyon Euro'dan fazla bopnservis ödemeyeceklerini bildirerek takas formülünü devreye sokmaya hazırlanıyor. Trabzonspor'un Uğur Çiftçi transferi için takasta İsmail Köybaşı'yı önereceği öğrenildi. Öte yandan Uğur Çiftçi ise hem şampiyonluk yaşamak hem de A Milli Takım'da forma giyebilmek için Trabzonspor'a gitmek istiyor.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/8812691/trabzonspor-haberleri-ugur-ciftci-ye-karsilik-o-ismi-teklif-edecek