Eski Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’ndan Ali Koç’a: Haramzade...

Eski Trabzonspor’un Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe’nin kaybettiği Trabzon maçının ardından havalimanında açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘a sert sözlerle tepki gösterdi.

Ali Koç’a sert dille tepki gösteren Hacıosmanoğlu, “Haramzadeler harama alıştığı için delikanlıca maç yöneten hakemi sevmezler. Havalimanında ülkeyi provoke etmeye çalıştılar” dedi.

Trabzonspor-Fenerbahçe derbisinden sonra Ali Koç’un havalimanında yaptığı konuşmayı değinen Hacıosmanoğlu “Haramzadeler yanlarına 3 amigo alarak Türkiye’yi provoke etmek için havaalanına belki 100 kişi topladılar. Bir kulüp başkanı elinde hoparlörle amigo gibi konuşuyor. Son zamanlarda gördüğünü çalan bir hakem vardı o maçta” diye konuştu.

“HAKEME SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKİYOR”

Hakem Ali Şansalan’ın maçta iyi bir yönetim sergilediğini belirten Hacıosmanoğlu, “Gördüğünü çalan hakem vardı. Haramzadeler haram yemeye alıştığı için delikanlıca maç yöneten hakemler onların hoşuna gitmez. Haramzadeler yanlarına 3 amigo alarak Türkiye’yi provoke etmek için havaalanına belki 100 kişi topladılar. Bir kulüp başkanı elinde hoparlörle amigo gibi konuşuyor. Son zamanlarda gördüğünü çalan bir hakem vardı o maçta. Ali Şansalan maçta gösterdiği hakemlik iradesinden dolayı hayatına devam etmesi gerekiyor. Ben oradaki hakemlik düzenini ve çetesini iyi biliyorum. Bu arkadaşımıza sahip çıkmak gerekiyor” diye konuştu.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/8086496/eski-trabzonspor-baskani-haciosmanoglundan-ali-koca-haramzade