Prens Selman, Fenerbahçeli yıldızı gözüne kestirdi! Kapısını çalabilir

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman'a bağlı servet fonu PIF, PCP Capital Partners ve Reuben Brothers şirketlerini de kapsayan Suudi Arabistan destekli bir konsorsiyumun İngiliz futbol devi Newcastle United'ı 300 milyon pounda satın almıştı.

NEWCASTLE FENERBAHÇELİ YILDIZ'A GÖZ KOYDU

Premier Lig'de Manchester City gibi Arap sermayesine giren Newcastle United, kısa süre içinde takımın başında Liverpool efsanesi Steven Gerrard'ı getirmenin planlarını yapıyor. Devre arası transfer döneminde sükseli imzalar attırmayı planlayan Newcastle United, Fenerbahçe'nin yıldızına göz koydu!

Fenerbahçe'deki başarılı performansıyla Avrupa'nın dev takımlarının ilgisini çeken Altay Bayındır, milli takıma da yükseldi. Ocak ayını bekleyen Newcastle United'ın hedefinde Altay var.

ALTAY BAYINDIR İÇİN OCAK'TA FENERBAHÇE'NİN KAPISINI ÇALACAKLAR!

Newcastle United'ın transfere büyük bir bütçe ayırması bekleniyor. Ocak'ta 60 milyon € transfer bütçesi olacak Newcastle United, asıl bombayı yaz sezonunda patlatacak.

Haber Global'in haberine göre Arap sermayesi sezon sonunda Altay Bayındır için ciddi bir teklif hazırlığı yapıyor. İngiliz kaleci Woodman, Slovak Dubravka ile yola devam eden Newcastle United, Altay Bayındır'ı transfer ederse milli oyuncu İngiliz ekibinin birinci kalecisi olacak.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7998526/prens-selman-fenerbahceli-yildizi-gozune-kestirdi-kapisini-calabilir