Binali Yıldırım ne yapıyorsunuz sorusuna cevap verdi: İş arıyorum!

Binali Yıldırım, down sendromlu insanların çalıştığı Sempati Sosyal Tesisi'ni ziyaret ederken bir öğrencinin “Ne iş yapıyorsun?” sorusu üzerine, “İş arıyorum” cevabı vermesi gülüşmelere neden oldu.

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’la beraber ilk olarak down sendromlu insanların çalıştığı Sempati Sosyal Tesisi'ni ziyaret eden Yıldırım, burada çalışanlarla sohbet etti.

Sempati Sosyal Tesisi'nin oldukça sempatik olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Çalışanlarından müşterilerine kadar herkes sempatik. Güler yüzlüler ve çok keyifli zaman geçiriyorlar. Bahçelievler Belediye Başkanımız Hakan Bahadır'a böyle bir yeri vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

BİNALİ YILDIRIM: İŞ ARIYORUM

Sempati Sosyal Tesislerinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsat verilen ilk anaokulu özelliğini taşıyan Bahçelievler Belediyesi Anaokulu'nu da gezen Binali Yıldırım, burada çocuklara hediyeler verdi. Bir süre anaokulu minikleriyle sohbet eden Yıldırım, bir öğrencinin “Ne iş yapıyorsun?” sorusu üzerine, “İş arıyorum” cevabı vermesi ziyarete gelen heyetin gülüşmelerine neden oldu.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7947943/binali-yildirim-ne-yapiyorsunuz-sorusuna-cevap-verdi-is-ariyorum