Bildiğiniz gibi değil... Kia Picanto güncel fiyat listesi şaşırtacak

Konforu ile dikkatleri üzerine çeken Kia Picanto iç, dış tasarım ve donanım özellikleriyle otomobil tutkunlarının gözdesi olacak. Son günlerde hareketlenen sıfır araba piyasası otomobil tutkunlarının ilgisini çekmeye devam edecek. Kia Picanto güncel fiyatları ile de iddialı. İşte Kia Picanto güncel fiyatı...

Sadece sıfır araba fiyatlarındaki düşüşlerde ÖTV matrahında yapılan değişiklik önemli rol oynadı. Bu içeriğimizde ülkemizde ilgiliyle araştırılan ve tercih edilen Kia Picanto fiyat listesi ve özelliklerine yer verdik.

Konforu ve güveni Kia Picanto ile hissedeceksiniz. 6 renk seçeneğiyle ve güçlü performansı sayesinde bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Koronavirüs süreci, çip krizi ve dolar kurundaki sert yükselişler sıfır araba fiyatları üzerindeki sert şekilde hissedilmişti. Adeta kilitlenen sıfır araba piyasası ağustos ayında gelen ÖTV indirimi ile bir miktar yüzleri güldürdü.

ÖTV indirimi ile otomobil devleri peş peşe fiyat listelerinde yaptığı değişikliklerle indirimler yaptı. Arabalar motor gücü ve markasına göre değişkenlikler gösterdi.

Bazı araba modellerinden yapılan indirimler otomobil tutkunları tarafından cazip olarak karşılandı. Yakından takip ettiğimiz araba markalarından biri de Kia oldu. Bu haberimizde 2021 Kia Picanto fiyat listesi ve özelliklerini hazırladık.

Araba piyasasına genel olarak baktığımızda Kia Picanto güncel fiyatı ile yüzünüze güldürebilecek. Gelin şimdi 2021 model Kia Picanto güncel fiyat listesine bakalım…

ModeliYakıt TipiDonanımAnahtar Teslim FiyatıKampanya İndirimiKampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Kia Picanto 1.0L 67 PS AMTBenzinFeel180.900 TL2.000 TL178.900 TL
Kia Picanto 1.0L 67 PS AMTBenzinLive180.900 TL-180.900 TL
Kia Picanto 1.0L 67 PS AMTBenzinCool184.900 TL-184.900 TL


Kia Picanto teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Kia Picanto genişliği 1,595 mm, uzunluk 3,595 mm, yükseklik 1,485 mm olarak öne çıkıyor. Kia Picanto yakıt tüketimi; Şehir içi (L/100 km) 5,3, Şehir dışı (L/100 km) 4,3, ortalama (L/100 km) 4,7

15 inç alaşımlı jantlar bulunan Kia Picanto iç donanım özelliklerinde, 4,2" Supervision Gösterge Bilgi Ekranı, 8" Dokunmatik Ekranlı Multimedya Eğlence Sistemi, Geri Görüş Kamerası, 6 Adet Hoparlör, Ön Konsolda USB Girişi, Elektrikli Ön ve Arka Camlar, Tek Dokunma ile Açılıp Kapanabilen, Sıkışmayı Engelleyen Sürücü Camı yer alıyor. 

- Milli Gazete, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7846728/bildiginiz-gibi-degil-kia-picanto-guncel-fiyat-listesi-sasirtacak