Fatih Terim hakkında flaş iddia: Az kalsın açıklıyordu cebinde tutuyor

Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih Terim, son haftalardaki puan kayıpları ve 3-0'lık Kayserispor mağlubiyeti sonrasında Göztepe maçında puan kaybı yaşansaydı istifasını açıklayacağı iddia edildi.

Takvim'in haberine göre sosyal medyada son zamanlarda yapılan eleştiriler nedeniyle son derece üzgün olan hatta bir ara gözleri dolan tecrübeli hocanın istifanın eşiğinden döndüğü ortaya çıktı.

Sahasında Göztepe 'yi 2-1 yenerek galibiyet hasretine son veren Galatasaray 'da teknik direktör Fatih Terim'in basın toplantısı gündeme damga vurdu.

"Futbolda vefa yok. Dün de yok ona da tamam. Biraz vicdanı olan, biraz Galatasaray'ı sevenin dikkatli davranması gerektiğini düşünüyorum. Üzüldüm, kırıldım" ifadelerini kullanan Terim'in Kayseri yenilgisi nedeniyle sosyal medyada kendisiyle ilgili yorumlara kırıldığı ve karar aşamasına geldiği ileri sürüldü.

Puan kayıplarının ardından Göztepe maçında da puan kaybedilmesi halinde istifasının cebinde olduğu ve bunu basın toplantısında açıklamayı düşündüğü ifade edildi. 

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7846044/fatih-terim-hakkinda-flas-iddia-az-kalsin-acikliyordu-cebinde-tutuyor