Milletle alay ediyorlar!

Aydın, “İktidar yöneticileri, marketlerdeki fiyat artışlarını kabul ettiler ama onun da sorumlusu kendileri değil tabii ki, her zaman olduğu gibi bir sorumlu buldular; 5 büyük market zinciri! Ya kendilerini komedyen sanıyorlar ya da bizimle eğleniyorlar!” dedi.

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanlığı, Eylül Ayı İl Divan Toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıda partililerine hitap eden Saadet Partisi Parti Sözcüsü Birol Aydın, ekonomi başta olmak üzere güncel gelişmelerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de herkesin ve her kesimin Saadet Partisi’ni dikkatle takip ettiğini vurgulayan Aydın, her kesimin Saadet Partisi ile birlikte olmak istediğini belirterek, “Bu değer nereden geliyor? Bu değer Saadet Partisi’nin özgül ağırlığından kaynaklanıyor. Bu değer Saadet Partisi’nin kimseyi dışlamaması, ötekileştirmemesinden kaynaklanıyor. Biz bu ülkenin sorunlarını çözmek için kurulmuş, kodlanmış bir partiyiz. Onun için ne zaman imkan ve fırsat bulmuşsak, kendimizi hükümete dahil etmişiz, ülkenin sorunlarının çözümü, halkımızın daha rahat yaşaması için çalışmışız. Bugün de aynı anlayışla siyaset yapıyoruz. Birileri bizi denklemin dışında tutmak için çaba sarf ediyor, algı oluşturuyor ama biz de denklemin içinde olmak için bütün gücümüzle çalışacağız” dedi.

YA KENDİLERİNİ KOMEDYEN SANIYORLAR YA DA BİZİMLE EĞLENİYORLAR

Aydın, milyonlarca vatandaşın aldıkları maaşla kıt kanaat geçindiğine dikkat çekerek, faturaların vatandaşın belini büktüğünü söyledi.  İktidarın hiçbir sorunu kabul etmediğini hatırlatan Aydan, “İktidar yöneticileri, marketlerdeki fiyat artışlarını kabul ettiler. Ama onun da sorumlusu kendileri değil tabi ki; her zaman olduğu gibi bir sorumlu buldular; 5 büyük market zinciri! Ya kendilerini komedyen sanıyorlar ya da bizimle eğleniyorlar! Kardeşim, bu zincir marketler AK Parti iktidarının eseri değil mi? Esnafımıza; ya kapatırsın ya da 3-5 market bir araya gelin siz de büyüyün, artık devir bu devir diyen siz değil miydiniz? Şimdi hayat pahalılığına elinizdeki sopayla tehdit savurarak mı çözüm bulacaksınız? Milletle alay ediyorlar adeta” şeklinde konuştu.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7845277/milletle-alay-ediyorlar