Altın fiyatları tepetaklak olacak! ‘Bağıra bağıra geliyor’

Altın Piyasaları Uzman İslam Memiş, sarı metale ömür biçti. Yıl sonuna aylar kala son yorumlarını peş peşe gerçekleştiren İslam Memiş, 1 ay içinde her şeyin tepetaklak olacağını iddia etti. İşte yastık altı yatırımcılarını yakından ilgilendiren İslam Memiş uyarısı...

Altın Piyasaları Uzman İslam Memiş'den dikkat çeken uyarılar geldi. Gram altına ömür biçen İslam Memiş, flaş tahminiyle yine yatırımcıları şaşkına çevirdi. Yatırımcıları ışık hızıyla harekete geçiren İslam Memiş, 1 ay içinde her şey değişecek diyerek yol haritasını çizdi.  Gram altın yükselir mi düşer mi sorusuna yanıt arayanların yoluna bir kere daha ışık tutan İslam Memiş, ekim ayında olacakları işaret etti.

İSLAM MEMİŞ : “1 AY İÇİNDE” DİYEREK ÖYLE BOMBA TAHMİN YAPTI

Önümüzdeki günlere ilişkin altın yatırımcılarını uyaran ve gram altını bekleyen tabloya ışık tutan Memiş, hızlı yükselişin geleceğini belirtti. Yıl sonu analizlerini art arda sıralayan İslam Memiş, önümüzdeki günlerde şekillenecek yol haritasını madde madde anlattı.

Altın Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, son dakika altın fiyatları değerlendirmesiyle yatırımcıları telaşlandırdı. Her dakika dalgalanan gram altın fiyatlarının umut vadettiğini söyleyen İslam Memiş, ekim ayında yaşanması muhtemel hızlı yükselişe dikkat çekti. Gram altın ve gümüş gram fiyatı için yeni zirvelere işaret eden İslam Memiş, “ONS tarafında 1770 1765 dolar ve sonrasında tekrar dolar kuru ile yükselen bir gram altın karşımızda olacaktır" yorumunu yaptı.

- Milli Gazete, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7796638/altin-fiyatlari-tepetaklak-olacak-bagira-bagira-geliyor