Fenerbahçe santrfor için üç aday belirledi!

Fenerbahçe’de gözler golcü transferine çevrildi. Ligin başlamasıyla birlikte Samatta’nın kaçırdığı gollerin yanı sıra Serdar Dursun’un da köprücük kemiğinin kırılması acil bir santrfor ihtiyacı doğurdu.

Sarı-lacivertlilerde tek gündem santrfor olmuş durumda… Öyle ki sosyal medyada taraftar bu durumdan rahatsız olduğunu ve Samatta ile yola çıkılmayacağı yönünde yorumlarda bulunuyor.

PLANLAR DEĞİŞTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise geçtiğimiz günlerde transferle alakalı; ağustos ayında birçok kulübün önemli oyuncusunu elden çıkarmak zorunda kalacağını söylemişti. Türkiye’de geç biten transfer döneminin getirdiği fırsatları da değerlendireceğini ima eden Ali Koç, santrfor transferinde acele etmeyecekti. Ancak Serdar Dursun’un sakatlığı ve Samatta’nın etkisiz kalmasıyla birlikte planlar değişmiş görünüyor.

ÜÇ ADAY…

Sarı-lacivertliler, santrfor bölgesine üç isim belirledi. Bu üç isimden öne çıkan ise Moussa Dembele. Lyon ile görüşmelerini sürdüren Kanarya, olumsuz bir sonuç çıkması halinde Alexander Sörloth’a yönelecek. Leipzig’den ayrılmaya sıcak bakan Norveçli golcünün yüksek bir bonservis bedeli bulunuyor. Alman ekibi, kiralamaya sıcak bakmıyor.

Öte yandan son aday ise Cedric Bakambu… Bir dönem Bursaspor forması da giyen Bakambu’nun BJ Guoan takımındaki sözleşmesi 31 Aralık 2021’de sona eriyor.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7626557/fenerbahce-santrfor-icin-uc-aday-belirledi