Boupendza: Fenerbahçe taraftarlarının transfer ilgisi var

Hatayspor forması giyen ve Fenerbahçe’nin transfer gündeminde olduğu iddia edilen Aaron Boupendza açıklamalarda bulundu. 

Süper Lig’de 2020-21 sezonunu gol kralı olarak tamamlayan Aaron Boupendza, sosyal medyada çok zaman geçirdiğini ve sarı lacivertli taraftarların kendisine mesaj gönderdiğini söyledi. Gabonlu golcü, "Maçlara seyirci alınmadığı dönemde bile çıkışta taraftarlar bizi tebrik etmek için orada oluyordu. Türkiye'de normal atmosferde oynamak için sabırsızım. Umarım bir an önce tüm taraftarlar geri döner. Instagram'da çok zaman geçiyorum, Fenerbahçe taraftarlarının transfer ilgisi var, buna alıştım." dedi.

"TÜRKİYE'DE MUTLUYUM"

Hatayspor'da mutlu olduğunu da belirten Boupendza, "Hatay'da mutluyum. Türkiye'de mutfağı en güzel şehirlerden biri, hava güzel, insanları cana yakın, tam bir aile şehri. Suriye uzak değil ama güvende hissediyorsun. Hristiyan ve Müslümanlar birlikte rahat yaşıyor. Evimde hissediyorum. Ben meydan okumayı seven bir oyuncuyum, Hatayspor'un da projesi beni cezbetti. Traore, Diouf, Munir gibi birçok iyi oyuncuyu transfer etmek istiyorlardı. Lemina, Poko, Appindangoye'ye de Türkiye ile ilgili sorular sordum. Onlar da kabul etmemi, Süper Lig'in çok iyi bir lig olduğunu, kendimi gösterebileceğimi söylediler." diye konuştu.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7609912/boupendza-fenerbahce-taraftarlarinin-transfer-ilgisi-var