Son dakika F.Bahçe haberleri: Ali Koç'un anlaştığı isim belli oldu!

Son dakika F.Bahçe haberleri! Fenerbahçe'de yaşanan teknik direktör belirsizliği sona seriyor. Uzun süredir anlaşılan teknik adamın ismi sır gibi saklanıyordu. Sözcü'den İrfan Yirmibeş’in haberine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Paulo Fonseca ile anlaştığı iddia edildi.

Roma'yı iki sezondur çalıştıran Portekizli çalıştırıcının sözleşmesi, yarın itibariyle sona eriyor.

FONSECA İLE UZUN VADELİ PLANLAMA

F.Bahçe Başkanı Ali Koç'un 48 yaşındaki Portekizli hoca ile her konuda anlaştığı, resmi açıklamanın ise Fonseca'nın sözleşmesinin bitiminin ardından yapılacağı dile getirildi. Koç - Fonseca ikilisinin yapılacak transferler hakkında yol haritası belirlediği ve takımın geleceğiyle ilgili uzun vadeli bir planlama yapılacağı öğrenildi.

F.BAHÇE'DEN HOCA AÇIKLAMASI

F.Bahçe'den yeni hoca ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama geldi. Takımın yeni teknik direktörünü dün ilan etmesi beklenen Fenerbahçe yönetimi, duyurunun birkaç gün içinde yapılacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada, “Teknik direktör anlaşmamızı, bu sezonu ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha önce camiamızın bilgisine sunmuştuk. İmza aşamasına gelinse de sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sürecin bitmesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7352226/son-dakika-fbahce-haberleri-ali-kocun-anlastigi-isim-belli-oldu