Sergen Yalçın'ın dudak uçuklatan maaşı belli oldu!

Beşiktaş taraftarının haftalardır beklediği müjdeli haber dün geldi ve geçen sezon takıma çifte şampiyonluk yaşatan tecrübeli teknik adam Sergen Yalçın ile anlaşmaya varıldı.

HEDEFLERE ULAŞILIRSA MAAŞI ARTACAK

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre, Yalçın, 1 yıllık sözleşme karşılığında 25 milyon lira garanti ücret ve Süper Lig şampiyonu olunması durumunda ilave olarak 5 milyon lira prim alacak. Arıca Yalçın’ın mukavelesine Şampiyonlar Ligi için başarı primi dahil edildi. Beşiktaş'ın verilen tüm hedeflere ulaşması durumunda, Sergen Yalçın'ın 1 yıl için alacağı ücret 45 milyon lirayı bulacak.

"MOBİNGE UĞRADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM"

Sergen Yalçın, önceki gün Başkan Ahmet Nur Çebi ve asbaşkan Emre Kocadağ ile yaptığı görüşmede, “Ben hiçbir zaman parayı mesele yapmadım. Ancak siz ilk görüşmede 12 milyon lira teklif edince sinirlendim. Beşiktaş Yönetimi, teknik direktörüne hak ettiği parayı verir. Ne şartlarda çalışıp iki kupa kazandığımızı en iyi siz biliyorsunuz. Elimdeki kadro ile yetindim, ses çıkarmadım. Ama son yaşananlar nedeniyle mobbinge uğradığımı düşünüyorum” diye konuşmuştu.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7331997/sergen-yalcinin-dudak-ucuklatan-maasi-belli-oldu