Fatih Terim geri dönecek mi? Burak Elmas’tan flaş açıklama

Galatasaray yeni Başkanı Burak Elmas, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kürsüye çıkarak açıklama yaptı. Elmas, Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte girdiği kıyasıya yarışı son düzlükte kazanırken yaptığı açıklamasında kazananın Galatasaray olduğunu belirtti.

"Tüm üyelerimize, bana ve ekibime göstermiş oldukları teveccüh için çok teşekkür ediyorum" diyen Burak Elmas, "Bu Galatasaray'a yakışan yarışı birlikte götürdüğümüz tüm adaylara, Galatasaray demokrasisine katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum." dedi.

Galatasaray için bu seçimin çok önemli olduğunu belirten Bural Elmas şöyle konuştu:

"Galatasaray kararını verdi, kaybeden kimse yok. Yarından tezi yok birlik olup sorunları halledeceğiz. Birlikte çok şey başaracağız.
Bu uzun maratonda benim ailem olan ve beni bir saniye yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarıma müteşekkirim, iyi ki varsınız. Sevgili aileme de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yaşasın Galatasaray!"

BURAK ELMAS'TAN FATİH TERİM AÇIKLAMASI!

Öte yandan Elmas açıklamasında seçim döneminde verdiği sözler ve Fatih Terim ile ilgili "Kimse merak etmesin camiaya verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Ekibimizi tanıtarak bir süreç yürüttük. Yapacak çok işimiz var. Yeni başlıyoruz. Mazbatayı aldıktan sonra sözlerimizi tutacağız." ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7315862/fatih-terim-geri-donecek-mi-burak-elmastan-flas-aciklama