Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz ile nasıl tanıştığını açıkladı!

Sedat Peker'in Youtube üzerinden  Sezgin Baran Korkmaz ve  Veyis Ateş ile ilgili iddialarda bulunmasının ardından  Veyis Ateş Habertürk'ten istifa etmişti. Sedat Peker, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'a ait ultra lüks The Bodrum by Paramount Hotel'de başka medya ve yargı üyeleriyle birlikte ücretsiz kaldığını iddia etmişti.

Öte yandan Sedat Peker, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'dan Türkiye'ye dönüşünün sağlanması karşılığında 10 milyon Euro para istediğini de öne sürmüştü.

Veyis Ateş, Habertürk TV'deki görevinden bugün istifa etti. Ateş hakkındaki iddialara cevap vermek için çıktığı Halk TV'de Sezgin Baran Korkmaz ile nasıl tanıştığını açıkladı.

İşte, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz ve Paramount Otel cevapları:

İsmail Saymaz: Sezgin Baran korkmazla ne zamandan beri tanışıyorsun?

Veyis Ateş: Geçtiğimiz temmuzun 20leri ya da 30larından tanıyorum meşhur otele davetli olarak gittim. O günlerde oraya davetli olarak gitmedim o günlerde zaten bir arkadaşım teknesinde tatildeydim

İsmail Saymaz: O tekne senin değil miydi?

Veyis Ateş: O tekneye bindikten, yani istanbula döndükten sonra orada çekildiğim bir fotoğrafı attım. Bir arkadaşım yorum yaptı. Bizim aramızda geçen diyalogdan sonra bugünlerde benim bir teknem olduğu… benim hiçbir zaman bir teknem olmadı, arkadaşlarımın teknesi.

İsmail Saymaz: Paramount Otel'de kimin konuğuydun?

Veyis Ateş: Paramount Otel'e 2015’den beri arkadaşım olan Cihan Ekşioğlu beni davet etti. Ben Cihan Ekşioğlu'nun davetlisi olarak gittim. Bir defa gittim hayatımda iki gün kaldım, para ödemedim. Davetli olarak gittim. Bu ve benzeri davetlere, konferanslara zaten gittim. Daha lükslerini de gördük, kaldık. Daha lükslerine davet edildik.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7311959/veyis-ates-sezgin-baran-korkmaz-ile-nasil-tanistigini-acikladi