Sedat Peker'e mesaj mı gönderdi? Özışık o hareketin anlamını açıkladı

23 günlük sessizliğimi geçtiğimiz gün Youtube kanalından bozan Süleyman Özışık, Peker’in videolarında hakkında geçen iddialara cevap vermişti. Özışık’ın açıklamalarının ardından Sedat Peker’e yakın isim Emre Olur, Peker'in 2020 Eylül'de Özışık'ın kızının düğününe 80 bin liralık mücevher ve çelenk gönderdiğini belirterek, “Neden kabul ettin?” diye sormuştu.

Süleyman Özışık, konuyla ilgili ikinci videosunda, “Bu süreçte anladım ki herkesin canı kendine, herkesin namusu kendine, herkesin kızı kendineymiş. Kendi kızları için dünyayı yakacağını söyleyen Sedat Peker ve ona destek veren medyası, benim çocuklarımı sosyal medya bataklığında hedef haline getirdi.” dedi.

Süleyman Özışık, Soylu'ya isyan etti: Bildiklerim var, anlatacağım

Süleyman Özışık, Sedat Peker'e kızının düğününde video yoluyla teşekkür ederken yaptığı işaretin anlamını açıkladı.

BEN NORMAL HAYATIMDA ESPRİSİNE YAPIYORUM

Süleyman Özışık, şunları söyledi:

“Bu hareketin şifreli bir mesaj olduğu ve ne anlama geldiğini konuşup duruyorlar. Madem ifşa olduk, ne anlama geldiğini açıklayayım. Aslında diyorum ki Sedat Bey iki tane SİHA senin için havalandı, gözlerini açık tut ve kaç. Gerçekten geri zekâlısınız, süzme aptalsınız be kardeşim! Geniş Aile dizisinde Ulvi isimli karakterin kullandığı el hareketini ben normal hayatımda esprisine olsun diye kullandığım bir hareket bu. Bunun başka bir anlamı yok. Hakikaten aptalsınız. Da Vinci'nin şifresini çözmüş gibi yorumlar...”

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7292738/sedat-pekere-mesaj-mi-gonderdi-ozisik-o-hareketin-anlamini-acikladi