Özel: Bu rezillikler devam etsin istiyorsanız Cumhur İttifakı orada...

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, partisinin Burdur İl Başkanlığı ziyaretinde gazetecilere Salda Gölü hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Salda Gölü'nde yapılanlara değil, uygunsuz yapılaşmaya karşı olduklarını vurgulayan Özel, "Çünkü Salda'da şimdi yapılanlar, Cumhuriyet Halk Partisinin il, ilçe başkanları, milletvekili, ilçe örgütleri, çevre örgütleri ve daha sonra bize katılan tüm siyasi partililerin yükselttiği ses sayesinde oldu. Betonlaşma vardı, ondan geri dönüldü. Kıyı kenar çizgisine 50 metre mesafede bir iş yapıyorlardı, 500 metreye çekildi. Şimdi artık Salda'ya yanlış yapanın tepesine bütün millet çöküyor" diye konuştu.

"BU REZİLLİK DEVAM ETSİN DİYORSANIZ..."

Özel, ayrıca şunları kaydetti:

"CHP gelecek, aile sigortasını getirecek. İddia ediyoruz, iktidarımızın ilk döneminin sonu gelmeden zekat verilecek fakir kalmayacak. Herkesin evine bir askeri ücret giriyor olacak." 

Ayrıca "Zekat paraları Afganistan'a, Filistin'e, yoksul Müslüman ülkelere gidecek" ifadelerini de kullanan Özel, Cumhur İttifakı'nın bu konularda hassasiyetli olmadığını belirterek 'Bugünkü rezillik devam etsin.' diyorsanız Cumhur İttifakı orada duruyor" dedi.

Türkiye'de çok fazla bilinmeyen olayların yaşadığını vurgulayan Özel, seçmenin sandıkta perdeyi çekeceğini, Türkiye'deki bütün sır perdelerinin kalkacağını belirtti.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7288392/ozel-bu-rezillikler-devam-etsin-istiyorsaniz-cumhur-ittifaki-orada