Renault ve Dacia'dan vatandaşa kolaylık: Sıfır otomobillerde kampanya

Araba sektöründe fiyat dalgalanması devam ediyor. Haziran’ın hemen öncesinde aracın fiyatlarında indirime gidilmiş ve 300 bin TL psikolojik sınırının altına inilmişti. Fakat sadece birkaç gün sonra yeni zam haberleri açıklandı. Araba piyasasında fiyat artımı devam ederken Renault ve Dacia'dan vatandaşa müjde gibi bir haber geldi. Renault ve Dacia sıfır otomobil satın almak isteyenlere cazip gelecek yeni bir kampanyayı duyurdu.

SIFIR OTOMOBİLLERE İNDİRİM

Renault hem kendi hem de alt markası olan Dacia için yeni bir kampanyayı duyurdu. Her iki markanın sınırlı sayıda modellerinde geçerli olan kampanyada uygun ödeme koşullarıyla araç sahibi olunabiliyor.

Renault kampanyasına göz atacak olursak aşağıdaki fırsatları görüyoruz:

Yeni Clio ve Megane Sedan'ın 2021 model yılı versiyonlarında 3 bin TL'lik takas indirimi sunuluyor.

Haziran ayı boyunca Duster Eco-G 100 bg 4x2 LPG versiyonu 193.400 TL’den benzinli fiyatına tüketicilerle buluşturuluyor. Dokker Combi Ambiance ECO-G 110 bg versiyonu ise 149 bin 400 TL’den satışa sunuluyor. Yeni Sandero'nun Comfort 1.0 Sce 65 bg versiyonuna 156 bin 900 TL fiyat ve günlük 69 TL ödeme ile sahip olunabiliyor.

Her iki markada da sağlık çalışanlarına özel bir fırsat sunuyor. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de hediye ediliyor.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7276585/renault-ve-daciadan-vatandasa-kolaylik-sifir-otomobillerde-kampanya