Susurluk Saadet’ten yeni hamle

Saadet Partisi Susurluk İlçe Teşkilatı örnek bir çalışmaya daha imza attı. Saadet Partisi’nin ‘Geçim İttifakı’ projesi kapsamında Susurluk’un billboardlarını afişlerle donatan Milli Görüş teşkilatları, Türkiye’nin asıl gündemine dikkat çekti. Halkın geçim sıkıntısına dikkat çekmek için yapılan çalışma Susurluk sakinlerinin büyük ilgisini topladı. Yaptıkları çalışma hakkında bilgi veren Saadet Partisi Susurluk İlçe Başkanı Kamil Kıral, önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Geçim İttifakı afişleriyle Susurluk’u donatan çalışma hakkında konuşan Saadet Partisi Susurluk İlçe Başkanı Kamil Kıral, “Saadet Partisi olduğunu, her vesileyle göstermeye gayret ediyoruz Önümüzdeki günlerde yeni hamleler yapmayı da planlıyoruz.” dedi.

“GAYRET EDİYORUZ”

‘Geçim İttifakı’ kapsamında başlattıkları çalışma hakkında konuşan Saadet Partisi Susurluk İlçe Başkanı Kâmil Kıral, “Genel Merkezimizin başlattığı ve halkımızın her kesiminin sıkıntılarını yansıtan ‘Geçim İttifakı’ projemize dair objelerden bazılarını şehrimizin muhtelif noktalarında bulunan billboardlara yapıştırmak suretiyle, bir ilki daha gerçekleştirdik. Gece saat gerçekleştirdiğimiz bu çalışmamız da gündüz saatlerinde meyvesini verdi. Çok sayıda esnafımız, işçimiz, işsizimiz, ev hanımlarımız bizleri arayarak, tebrik, takdir ve teşekkür ettiler. Bu da, ekonomik olarak vatandaşımızın çok büyük sıkıntılar yaşadığını ve çıkış yolu aradığını göstermektedir. Bizlerde aranılan adresin Saadet Partisi olduğunu, her vesileyle göstermeye gayret ediyoruz Önümüzdeki günlerde yeni hamleler yapmayı da planlıyoruz” şeklinde konuştu.

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7227618/susurluk-saadetten-yeni-hamle