Hyundai öyle bir kampanya yaptı ki! İşte şaşırtan Hyundai fiyatları...

Birçok markanın çok yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulan modelleri araç alacakları epey düşüdürüyor. Bu nedenle de insanların araç sahibi olma hayallerini bekletmesine sebep oluyor. Yüksek fiyatları ile sürekli gündeme gelen otomobil markalarından biri olan Hyundai son zamanlarda birçok modelde ciddi indirimler yaparak en çok ilgi gören otomobil markalarından biri haline geldi.

Mayıs ayında büyük avantajlarla müşterilerin ilgisini çekecek markalardan biri de Hyundai oldu.

Araç sahibi olmak isteyen kişilerin Mayıs ve Haziran ayında Hyundai mağazaları ile iletişime geçmesi gerekiyor.

YENİ HYUNDAİ TUCSON TÜRKİYE’YE GELDİ! İŞTE ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Aracın fiyatlandırması, lansmana özel olarak 377,000 TL’den başlıyor. Bu fiyat seçeceğiniz donanım seviyesine göre yükselebilir. Aracın Mayıs 2021 için tam fiyat listesi şu şekilde:

HYUNDAİ'DEN İ10 SÜRPRİZİ

Mayıs ayında yaptığı sürpriz indirimlerle gündeme gelen Hyundai birçok modelinde yeni fiyat seçeneği sundu. 

Yeni i10 modellerinde bir çok indirim seçeneği sunan Hyundai birçok model için de indirimli fiyatlarını duyurdu

Kona, Tucson ve Yeni i20 modellerinde Mayıs ayına özel indirimli fiyat seçenekleri sunan Hyundai markasının yeni fiyatları merak ediliyordu.

HYUNDAİ İ20 FİYATLARI

Zarif tasarım güncellemeleriyle farklılaşan Yeni Hyundai KONA, hafif hibrit dizel ve turbo beslemeli benzinli motor seçeneklerine sahip geliştirilmiş güç aktarım sistemlerinin yanı sıra en son bağlantı ve konfor özellikleriyle da donatıldı.

Tüm Hyundai’ler gibi, Yeni Hyundai KONA da en yüksek kalite standartlarında üretiliyor. Biz de otomobiliniz için endişelenmeden yolculukların keyfini çıkarabilmeniz adına, 5 Yıl ya da 100.000 km (hangisi önce dolarsa) seçeneğini Hyundai Üretici Onarım Güvencesi ile birlikte sunuyoruz.

YENİ KONA ŞİMDİ DAHA ETKİLEYİCİ, DAHA ÖZGÜR

DİNAMİZMİN EN SIRA DIŞI HALİ YENİ ELENTRA

Yeni ELANTRA’nın parametrik elmas kesim detaylara sahip tasarımı, uzatılmış motor bölümü kapağının ve pürüzsüz tavan çizgilerinin geometrik estetiğini öne çıkararak vizyon sahibi ve yenilikçi stilini tamamlar.

- Milli Gazete, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7226222/hyundai-oyle-bir-kampanya-yapti-ki-iste-sasirtan-hyundai-fiyatlari