Faruk Süren'den Mustafa Cengiz'e Fatih Terim tepkisi

Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazandığı dönemin başkanı Başkan Faruk Süren, Teknik Direktör Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz arasında yaşanan tartışma hakkında açıklamada bulundu.

Fatih Teim takımın başında kalması konusunda çalışmalar yürüten Süren, mevcut başkan Mustafa Cengiz'in son yaptığı basın toplantısındaki sözlerini de eleştirdi.

Başkan Cengiz'in tavrının sarı-kırmızılılara büyük yara verdiğini dile getiren Süren, şöyle konuştu:

"Mustafa Cengiz'e söyleyecek bir laf bulamıyorum. Çünkü Galatasaray'ı bir kaosa sürüklemekte... Çok büyük zarar veriyor. Nasıl düzelir bilmiyorum. Fatih Terim ile çalışmayacağım dediği ortamda zaten 27-28 günü kalmış. Kendi aday da değil... Buna da anlam veremedim. O çalışmayacak peki Terim onunla çalışacak mı?"

"ALLAH ŞİFA VERSİN AMA..."

Mustafa Cengiz'in bu tavrının Galatasaray'a hiçbir faydası olmayacağına işaret eden Faruk Süren, "Neticede mahkeme kararı ile başkanlıkta... Bizim anayasamıza göre de ibra olmamıştır. Bu tüzüğü hazırlayan komisyonda da imzası vardır. Allah şifa versin ama hastalığını kullanıyor. Onun umudu, pandemi devam etsin. Genel kurullar ertelensin" açıklamasını yaptı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7209128/faruk-surenden-mustafa-cengize-fatih-terim-tepkisi