Mustafa Denizli: Kendi kararımızı kendi oyunumuzla vereceğiz!

Altay, Spor Toto 1. Lig’de normal sezonun son maçında evinde Royal Hastanesi Bandırmaspor’u 90+4’üncü dakikada bulduğu golle 4-3 mağlup ederek Play-Off yarı finalinde İstanbulspor ile eşleşti. İzmir ekibinin teknik direktörü Mustafa Denizli ise karşılaşmanın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselme hedeflerine değindi.

Mustafa Denizli, “Bu uzun yolculukta düşündüğümüz ilk hedefe ulaşamadık. Şimdi ikinci etap başlıyor. Yarından itibaren tüm çalışmalarımızı, düşüncelerimizi gerçekleştirmek için yapacağız. Bugün beni mutlu eden çok iyi görüntüler vardı. Bir takım bu kadar pozisyon üretebilir. Penaltılardan bahsetmek istemiyorum. Genellikle olumlu tarafımıza bakıyorum. Olumsuz tarafımızı ise yediğimiz gollerde, yan toplarda zaaf gösterdik. Bunları telafi etmeye çalışacağız. İyi tarafları geliştirip hatalarımızdan ders çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

Denizli, “Play-Off’ta mücadele edecek takımlar belli oldu. Hepsi lig içerisinde iniş çıkış gösterdi. Biz sadece kendi durumumuzu değerlendirmek mecburiyetindeyiz. Kendi kararımızı oyunumuzla vereceğiz. Bu kısa yolculuk inşallah düşündüğümüz gibi biter. Uzun yıllarımı geçirdiğim camianın başında böyle bir görevde olmak, başardığımız takdirde en fazla beni mutlu edecek. Bu mutluluğu yaşamak istiyorum.” sözlerini de dile getirdi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7070226/mustafa-denizli-kendi-kararimizi-kendi-oyunumuzla-verecegiz