Kozan Belediyesi’nden şehit annesine jest

Saadet Partili Kozan Belediyesi’nce şehit annesine bayram öncesinde anlamlı bir hediye verildi. 1996 Hakkâri Yüksekova’da şehit olan Şefik Uçak’ın annesi Necile Uçak’ın Anneler Günü’nde mutlu olması için özel bir çalışma yürütüldü. Saadet Partili Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın talimatı ile Hamam Mahallesi Mezarlığı’nda bulunan Şehit Şefik Uçak’ın mezarına büyük Türk bayrağı dikildi.

“TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE VE MİNNETLE YÂD EDİYORUZ”

Kozan Belediyesi’nin Anneler Günü’ne özel yaptığı çalışma hakkında konuşan Saadet Partili Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Şehidimiz Şefik Uçak’ın kabrine bayrak direği dikerek göndere bayrağımızı çektik. Şehidimizin annesi Necile Uçak teyzemizin isteğini bu vesileyle yerine getirmek bizim için büyük bir mutluluk oldu. Tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyoruz” diye konuştu.

“BANA EN BÜYÜK ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLDU”

Şehit Annesi Necile Uçak, “Belediye Başkanımız Kazım Özgan’a çok teşekkür ederiz. Allah’ım başımızdan eksik etmesin. Seçimlerde ziyaretime gelmişti. Kendisinden evladımın mezarına bir bayrak istemiştik. Bugün de bunu gerçekleştirdi. Daha ne isteyebilirim, Anneler Günü’nün arifesinde bayrağımız dikildi. Bana en büyük Anneler Günü hediyesi oldu. Başkanımız Kazım Özgan’dan Allah binlerce razı olsun. Ölünceye kadar yanındayım ve duacıyım” ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7069577/kozan-belediyesinden-sehit-annesine-jest