Galatasaray başkan adayı Burak Elmas'ın listesi belli oldu

Mayıs ayı içerisinde başkanlık seçimine gitmeyi planlayan Galatasaray Kulübü'nde, adaylığını açıklayan isimlerden Burak Elmas, listesini hazırladı. Elmas'ın listesinde Arkas Holding'in üst düzey yöneticisi Özgür Kalelioğlu'nun ismi dikkat çekti.

Türk Telekom Stadı'na giden Elmas, 44 kişilik yönetim, denetim, sicil ve disiplin kurulu aday listelerini, divan kurulu kıdemli başkan yardımcısı Aykutalp Derkan'a verdi.

Evrakları teslim ederken basın mensuplarına da açıklama yapan Elmas, "Tüm gerekli evraklarımızı divan kurulumuza teslim ettik. Kendilerine de dün almış oldukları doğru karar için bir Galatasaraylı olarak teşekkür ettik. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Diğer aday arkadaşlarımız ve ekiplerine de hayırlı olmasını dileriz" diye konuştu.

Seçimin geriye bırakılamayacağını ifade eden Elmas, "29 Mayıs'ta bu seçim olacak" dedi.

Elmas'ın sunduğu aday yönetim kurulu listesi Ali Polat Bengiserp, Mehmet Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç Kanık, Turhan Özen, Burçak Emre Zorlu, Şükrü Köksal Ünlü, Murat Tacir, Mustafa Özgür Kalelioğlu, Özgür Işıtan Gün yer aldı. Yedek yönetim kurulu listesi ise İbrahim Reha Keskin, Selim Sefada, Abdulvahap Gazi Tanrıverdi, Mehmet Polat Kalafatoğlu, Ahmet Ozan Şener'den oluştu.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/7061271/galatasaray-baskan-adayi-burak-elmasin-listesi-belli-oldu