Trump internet sitesi açtı!

​İsmini Trump’ın ABD’nin 45. başkanı olmasından alan 'www.45office.com' kişisel internet sitesi, 30 Mart Salı gününden itibaren yayına başladı.

Eski ABD liderinin ofisi, "Trump idaresinin mükemmel mirasını koruma, aynı zamanda ‘her şeyden önce Amerika’ programını ilerletme, Amerika’nın gerçek harika geleceğini inşa etmek için toplumun her kesiminden Amerikalıları bilgilendirme, eğitme ve ilham verme" sözünü verdi.

"OYUNUN KURALLARINI TAMAMEN DEĞİŞTİRECEK"

Sitede, Trump’ın Beyaz Saray’daki çalışmalarını özetleyen bilgiler yer alırken kullanıcılar, eski başkana ve eşi Melania Trump’a mesaj gönderebiliyor, onlardan selamlama talep edebiliyor ve etkinliklerine katılmak için randevu alabiliyor. 

Daha önce Trump’ın başdanışmanı Jason Miller, eski Başkan’ın önümüzdeki 2-3 ayda kendi sosyal paylaşım sitesini açacağını duyurmuştu. Trump’ın planlarında, platformuna onlarca milyon kullanıcı çekmek olduğunu belirten Miller, “Bu sosyal medyanın en popüler site haline geleceğini ve tamamen oyun kurallarını değiştireceğini düşünüyorum. Herkes bekleyip Trump’ın tam olarak ne yaptığını izleyecek” diyerek, Trump’ın birkaç tasarımcı ekibiyle görüştüğünü belirtmişti.

- Milli Gazete, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6874342/trump-internet-sitesi-acti