Emre Belözoğlu Kenan Karaman için harekete geçti

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, teknik sorumlu görevini üstlenip takımın başına geçmesinin yanında sportif direktör olarak da yeni sezonun çalışmalarını sürdürürken Galatasaray ve Beşiktaş olmak üzere başka takımların da peşine düştüğü Düsseldorf ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Kenan Karaman için harekete geçti.

Emre Belözoğlu, transfer rekabeti kızışmadan bu işi bitirmek için kolları sıvadı. 

Fanatik'te geçen haber göre Belözoğlu, hem forvette hem de kanatlarda oynayabilen yıldız oyuncuyla bir görüşme gerçekleştirmeyi planlıyor. Emre Belözoğlu, bu konuşmada Kenan’ı ikna edip yeni sezon öncesi şimdiden sözleşme imzalatmanın peşinde. Başarılı futbolcu, çok yönlü olması ve sözleşmesinin bitmesinin yanı sıra yerli statüsünde oynayacağı için de talibi çok olan bir isim. 

Dorukhan Toköz’ün adı da uzun süredir Fenerbahçe ile anılıyordu. Ancak Sarı-Lacivetliler bu futbolcu için beklemeye geçti. Dorukhan eğer Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamayıp boşa çıkarsa, Kanarya o zaman hamle yapabilir. Orta sahada kalabalık bir oyuncu grubu olmasının da etkisiyle Fenerbahçe’nin bu yönde bir karar aldığı öğrenildi. Eğer orta alandan bir ya da birkaç futbolcu ile yollar ayrılırsa, Dorukhan transferi yeniden gündeme gelebilir.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6864475/emre-belozoglu-kenan-karaman-icin-harekete-gecti