Dilipak'tan 'kendi mahallesi'ne Kürşat Ayvatoğlu tepkisi!

Yeni Akit yazarı  Abdurrahman Dilipak, lüks araçta uyuşturucu kullanırken görüntülenen ve yeniden gözaltına alınan AKP Genel Merkezi büro personeli Hamza Kürşat Ayvatoğlu'na ilişkin olarak, "Kürşat Ayvatoğlu'nu kurtarmak, ilişkiler ağını görmezden gelmek, çok daha büyük felaketlere sebep olacak"  düşüncesini dile getirdi.

İşte Dilipak'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım:

Hamza Kürşat Ayvatoğlu olayının üstünü örterseniz, kendi çocuklarınızı felakete götüren yolları da görmezden gelmiş olursunuz. Gün gelir o canavar sizi de vurur. Paranın izini sürün ilişkiler ağını çözersiniz. O izi sürerseniz, o yol sizi şeytanın inine götürür. O yer yakınınızda.
Hamza Kürşat Ayvatoğlu’nu kurtarmak, ilişkiler ağını görmezden gelmek, çok daha büyük felaketlere sebep olacaktır. Onu kurtarmaya çalışmak, geleceğinizi karartacaktır. Onu kurtarmaya çalışacaklar mafya ve yolsuzluk çetelerinin suç ortağıdır.
Mesele Hamza Kürşat Ayvatoğlu’nu linç etmek değil. Onun nasıl bu yollara savrulduğunu görerek diğer gençleri korumak olmalıdır. Onu kullanan ağababalarına bakın, çevrenizde ve her yerdeler.
Hamza Kürşat Ayvatoğlu davasının bir lince dönüşmesi ya da karartılmasına karşı AK Partililer ve AK Parti Gençlik, insiyatif üstlenmelidir. Susmak çözüm değildir. Konu siyasi polemik konusu değil, hukuk ve daha önemlisi gençliğin geleceğidir.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6863075/dilipaktan-kendi-mahallesine-kursat-ayvatoglu-tepkisi