Ermeni Bakan gazeteciyi dövdü! Saldırı anbean kaydedildi

Azerbaycan'a karşı Dağlık Karabağ'da büyük bir yenilgiye uğrayan Ermenistan'da Bilişim Bakanı Hakob Arshakyan başkent Erivan’daki bir kafede gazeteci Paylak Fakhradyan'ı darp etti. Arshakyan'ın gazeteciye saldırısı anbean kameralara yansıdı.

Hakob Arshakyan'ın saldırısı ülkede tepkilere yol açtı. Videoyu izleyen insanlar sosyal medya hesaplarından Bakana Arshakyan'a sert tepki gösterdi.

Ermenistan Bilişim Bakanı Hakob Arşakyan, bir kafede oturan gazeteciye saldırdı. Başkent Erivan'daki Erivan Kafede Perşembe günü saat 16:10 sularında gerçekleşen olay işletmenin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Görüntülerde, Ermeni Bakan Arşakyan'ın kafede bilgisayarıyla birlikte oturan gazeteci Paylak Fakratyan'a bir şeyler sorduğu görülüyor. 

Sözlü tartışmanın ardından Bakan Arshakyanın daha sonra yumruklarla gazeteci Paylak Fakhradyana saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Yerel medya, olayı gazetecinin çalışma saatlerinde bir kafede olmasını neden olarak gösterdi. Gazeteciye saldıran Bilişim Bakanı Hakob Arşakyan'a sosyal medyadan tepki yağdı.

- Milli Gazete, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6653409/ermeni-bakan-gazeteciyi-dovdu-saldiri-anbean-kaydedildi