AKP'li Çelik'ten FETÖ'ye sert tepki: 'Stop Erdoğan' ilanı kızdırdı

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'nin dünyaca ünlü şehri New York'ta şehrin görünür yerlerine ‘Stop Erdoğan’ başlıklı ilan verilmesine tepki gösterdi.

İngilizce 'Erdoğan'ı Durdurun' anlamına gelen 'Stop Erdoğan' ilanına sert dile karşı çıkan Çelik, ilanın FETÖ mensupları tarafından verildiğini ifade etti.

FETÖ tarafından verildiği düşünülen ilanlara sert tepki gösteren Çelik, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı:

"FETÖ Terör Örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. FETÖ, Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır. Bu ihanet şebekesi, New York'ta “stop Erdoğan” başlıklı yalan dolu ilanlarla Sn Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi.

FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. Fetö yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir.

Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. Fetö’nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. Fetö ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir."

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6550342/akpli-celikten-fetoye-sert-tepki-stop-erdogan-ilani-kizdirdi