Aaron Boupendza'dan Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması

Süper Lig'de gösterdiği performansa büyük kulüplerin radarına giren Hataysporlu futbolcu Aaron Boupendza, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ve Galatasaray kendisini istemesinden ötürü onur duyduğunu belirten 26 yaşındaki golcü, sözleşmesi devam ettiği için önceliğinin Hatayspor'un başarısı olduğunu ifade etti.

Süper Lig'de gol krallığı yarışında attığı 18 golle zirvede bulunan ve birçok kulübün transfer listesine giren Aaron Boupendza, geleceği hakkında TRT Spor'a konuştu.

Rus kulübü Krasnodar ile yaşanan transfer sürecinden bahseden golcü oyuncu, şöyle konuştu: 

"Benim en büyük amacım burada sezonu en iyi şekilde bitirebilmek. Bunun için çalışıyorum. Sezon tamamlandıktan sonra Krasnodar ya da başka bir kulüple transfer gündemim olabilir ancak önceliğim, Atakaş Hatayspor'da sezonu en iyi şekilde tamamlamak." 

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer gündeminde olmasıyla ilgili de konuşan Boupendza, "Galatasaray ve Fenerbahçe'nin beni istemesi onur verici bir şey ama benim önceliğim takımın başarısı. Çünkü burada kontratım hala devam ediyor. Kontrat devam ederken işimin dışında başka bir şeyle meşgul olmak istemiyorum" dedi.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6542180/aaron-boupendzadan-fenerbahce-ve-galatasaray-aciklamasi