Polislere zor anlar yaşattı: "Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?"

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Elmalı Mahallesi’nde meydana gelen olayda,  hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında kimliği belirsiz bir şahıs, Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi üzerindeki terkedilmiş binaya girerken görüldü. Şüpheli şahıs depo olarak kullanılan ve o sırada insanların bulunduğu yerin kapısını zorlayınca içerideki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Kısa süre içerisinde bölgede devriye gezen polis ekipleri olay yerine geldi. Şüpheli şahıs polislere zorluk çıkartınca olay yerine takviye ekipler sevk edildi.

"BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ?"

Kelepçelenmesi üzerine polislere, “Benim kim olduğumu biliyor musunuz” diye tehditler savurmaya başlayan şahıs ayaklarını çekmesini söyleyen polis memuruna dönerek, “Dayı bak, ayaklarıma da sana da şimdi” diye bağırmaya devam etti.

POLİSLERE SÜREKLİ DAYI DİYE HİTAP ETTİ

Şüpheli, uzun süre polise direnirken ekip otosuna alınan şüpheli polislere sürekli “Dayı” diye hitap etti. Polisler, şüpheli şahsın kimlik ve genel bilgi taraması yapılması üzerine emniyete götürdü. Emniyete götürülen şahsın, konut dokunulmazlığı suçundan arandığı ortaya çıktı.

- Milli Gazete, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/video/6519641/polislere-zor-anlar-yasatti-siz-benim-kim-oldugumu-biliyor-musunuz