Oğuzhan Asiltürk'ten Muhammed Emin Saraç hoca için başsağlığı mesajı

Asiltürk mesajında “Hayatı boyunca Tüm İslam âlemi için bir ilim kandili görevi gören Hoca Efendi’nin ilmi mücadelesine ve ilim yolunda faydalı hizmetlerde bulunduğuna şahitlik ederiz” dedi.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Başkanı Oğuzhan Asiltürk,  geçtiğimiz gün Hakk’ın rahmetine kavuşan, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın yakın dostlarından Muhammed Emin Saraç Hoca Efendi için bir taziye mesajı yayımladı.

ERBAKAN HOCAMIZIN KIYMET VERDİĞİ BİR İLİM ADAMIYDI

Asiltürk taziye mesajında “Türkiye’mizin yetiştirdiği kıymetli ilim adamlarından Muhammed Emin Saraç Hoca Efendi’nin vefatı bizi derinden üzdü. Hayatı boyunca Tüm İslam âlemi için bir ilim kandili görevi gören Hoca Efendi’nin ilmi mücadelesine ve ilim yolunda faydalı hizmetlerde bulunduğuna şahitlik ederiz. Davâmızın lideri Merhum Necmettin Erbakan Hocamızın da büyük kıymet verdiği, karşılıklı dostluk münasebetlerinin bulunduğu M.Emin Saraç Hoca Efendi’nin ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim, Cenab-ı Hakk kendisine Cennet-i Ala’yı nasip buyursun” ifadelerine yer verdi

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6515372/oguzhan-asilturkten-muhammed-emin-sarac-hoca-icin-bassagligi-mesaji