Ankara çıkışlı turlar

Ankara’lılar pandemi döneminde diğer şehirler gibi evlerine kapanmak zorunda kaldılar. Ankara çıkışlı turlar yaklaşık bir yıldır çok nadir yapılır hale geldi. Sizler için Ankara’nın seyahat acentalarını tek tek araştırdık ve kendimizce eledik. 2021 yılında Ankara’nın en iyi seyahat acentası olarak Tatil Küpü’nü seçtik.

Bir çok farklı kriteri sizler için masaya yatırdık. İlk kriterimiz tabii ki tur kalitesiydi. Farkettik ki Ankara’da tüm firmalar aynı hizmeti sunuyor. Fiyatlar da hemen hemen aynı. Çoğu konaklamalı turlarda üç yıldızlı ve daha aşağısında hizmet sunarken seçilen firmanın dört yıldız çıtasında olduğunu fark ettik. Günübirlik tur organizasyonlarını ise özel otobüsler ve gerçekten kokartlı rehberler ile yaptığını firma sahibinden bizzat öğrendik. İş dönüp dolaşıp fiyatlara geldi. Şaşırtıcı olan şuydu. Dört yıldızlı oteller, lüks otobüsler ve profesyonel rehberlik desteği veren bu firma ile diğerleri aynı fiyat. Tur programlarına kadar inceleme fırsatı bulduk. Neden böyle olduğunu çözemeyince tekrar firma sahibine dönme ihtiyacı hissettik. Fiyat ile kalitenin bir arada nasıl barındırıldığını sorduk. Aldığımız cevap şuydu;’’ Biz 2019 yılında kurulmuş yeni bir operatörüz. İsmimizi  duyurmak ve fark edilmek için böyle bir yola girdik.’’ Bu cevabın üzerine diyecek pek bir şey kalmadı Şimdi size biraz turlarından bahsedelim.

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

Tatil Küpü Ankara çıkışlı Karadeniz turları organizasyonlarında çok iddialı. Farklı da bir konsepti var. Bu turları isteğe bağlı herşey dahil veya yarım pansiyon olarak satışa sunmuşlar. Karadeniz bölgesinin baştan uca gezildiği bu turlar 6 gece 7 gün olarak organize edilmiş. Bunun bir gecesi araçta geçiyor. Otel konaklaması ise 5 gece olarak planlanmış. Fiyatı da şu an  çok iyi. Bu turları Karadeniz bölgesinin en iyi rehberlerinden olan bir profesyonelin yazdığını biliyoruz. Turlara da aynı rehber eşlik ediyor zaten. Yaz dönemi için düşünenlere iyi bir doğa gezisi olabilir. Bizce mutlaka değerlendirin.

Ankara Çıkışlı Gap Turları

Güneydoğu meraklılarına ve kebap severlere iyi bir seçenek olmuş. Ankara çıkışlı Gap turları ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde düzenleniyormuş. Bunun sebebi yaz aylarında sanırım bölgenin aşırı sıcak olması. Baharda pandeminin hafiflemiş olmasıyla birlikte katılabileceğiniz otantik bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Bu tur da 6 gece 7 gün olarak organize edilmiş. Yine 5 gecesi otelde bir gecesi araçta geçiyor. Firma yine otel kalitesi hususunda farklı. Göbeklitepe, Urfa. Antep, Mardin, Adana, Diyarbakır ve bir çok farklı nokta tur programında mevcut.  Bahar dönemi için çok güzel bir gezi de Gap turu olabilir. Bizce değerlendirin.

Ankara çıkışlı Günübirlik Turlar

Ankara çıkışlı günübirlik turlar yaz kış yılın 52 haftası yapılıyor. Bu turları Tatil Küpü vakti az olanlar için düzenliyor. Bunun yanı sıra bir konu da daha bilgi aldık. Günübirlik turlar konaklamalı turlara katılmadan önce misafirlerin firmayı tanımak için katıldığı turlarmış. Bizim insanımız gerçekten zeki. Günübirlik bir tura 150TL vererek haftalık turunun kalitesi hakkında bilgi sahibi oluyor! Mantıklı. Yalnız şunu söyleyelim artık bunlara çok fazla gerek kalmıyor. Firmanın Google yorumlarına bakmanız size firma hakkında bir portre çizebilir.

Günübirlik turlarda kış sezonunda Uludağ, Ilgaz, Erciyes, Kartepe ve Abant turu seçenekleri var. Yaz döneminde ise Amasra, Sapanca, Filyos, Kapadokya ve çok daha fazlası. Her birini ayrı ayrı anlatıp sizi yormayalım. Haftasonlarını günübirlik eğlenceler ile doldurmak isteyenler için bu turlar adeta biçilmiş kaftan. Şimdiden iyi eğlenceler.

Advertorial

 

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6134348/ankara-cikisli-turlar