Okan Buruk'tan İrfan Can Kahveci açıklaması!

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Tuzlaspor'u 5-1 yenerek çeyrek finale yükseldi. Maç sonrası açıklamalarda bulunan  Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Okan Buruk, kupayı kazanmak istediklerini söyledi.

Okan Buruk, Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği İrfan Can için "Sadece bu transfer döneminde değil her transfer döneminde adı geçiyor ama onlar işlerini yapıyor. Muhatap olacaklar yönetim kurulumuz ve başkanımız. Önemli olan kulüplerin menfaatleri" dedi. 

 İrfan Can Kahveci'nin transfer olacağı yönündeki iddialar hakkında ise Okan Buruk, "Tabii ki oyuncu grubumdan çok mutluyum. İnsan olarak da çok sevdiğim oyuncular. Onların transferde adı geçmesi, sadece bu transfer döneminde değil her transfer döneminde adı geçiyor ama onlar işlerini yapıyor. Muhatap olacaklar yönetim kurulumuz ve başkanımız. Biz teknik adam olarak oyuncularla ilgili isteklerimizi her zaman belirtiyoruz. Önemli olan kulüplerin menfaatleri. Şu ana kadar bu anlamda net bir şey olmadığını başkanımızın söylemlerinden duyuyoruz. Her türlü verilecek karara teknik adam olarak saygı duyuyoruz. Bu oyuncuyu istiyorum, kalırsa iyi olur yönünde tavsiyemizi söylüyoruz. Son kararı verecek başkanımız ve yönetim kurulumuz. Şu anda oyuncularımıza gelen teklifler onları olumsuz etkilemiyor, işlerini profesyonelce yapıyorlar. Burada olmaktan mutlular." diye konuştu. 

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6067853/okan-buruktan-irfan-can-kahveci-aciklamasi