Fatih Terim'den veda gibi sözler: "Derin bir yalnızlık hissettim"

Galatasaray, Yeni Malatyaspor’u seri penaltı vuruşları sonucu mağlup ederek Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükseldi. Maçın ardından konuşan sarı-kırmızılıların tecrübeli çalıştırıcısı Fatih Terim ise, kontratının mayıs ayında bittiğini hatırlattı ve açıklamaları ile camiada merak uyandırdı.

Fatih Terim, “İki taraf için de zor bir maç oldu. Malatya'yı tebrik ediyorum. Çok iyi mücadele ettiler. Neredeyse kazanabilirdi de. Geç de olsa kazandık. Oyuncularımı kutluyorum.” diyerek çeyrek final biletini zor da olsa almalarının önemli olduğunu söyledi.

Terim, “Saat gece yarısı 12'yi geçti, ağır mesaideyiz. Daha uçağa binip İstanbul'a gideceğiz. Ligin yoğun olduğu ortamda bir de kupa zor günler yaşatıyor. Son 8'e kaldık. Kupada devam ettiğimiz için mutluyum.” sözlerini de dile getirdi.

“DERİN BİR YALNIZLIK HİSSETTİM”

Tecrübeli çalıştırıcı, “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. Herkes konuşurken, ben de açıkladım. Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim burada kişilere ve kurumlara değil, taraftara sözüm var. Zaten sözüm ve kontratım Mayıs'ta bitiyor. O yüzden sözümde durmaya devam edeceğim.” sözlerini de dile getirdi ve sözleşmesinin mayıs ayında biteceğini hatırlattı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6065383/fatih-terimden-veda-gibi-sozler-derin-bir-yalnizlik-hissettim