İhale yine yabancıya gitmedi!

AKP’li Ankara Kalecik Belediyesi pandemi ve ekonomik sıkıntılara rağmen sinema sistemi alımı için 17.12.2020’de ihale açtı. İhale yine yabancıya gitmezken AKP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Güven Polat’a ait şirket ihaleyi 321 bin TL karşılığında kazandı.

AKP’li belediye pandemi ve ekonomik sıkıntılara rağmen yüz binlerce liralık sinema sistemi alımı için 17.12.2020’de ihale açtı. AKP’li Ankara Kalecik Belediyesi tarafından on iki kalem sinema sistemi ekipmanı mal alım ihalesini, AKP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Güven Polat’a ait olan Güven Polat Elektrik Bilişim İnşaat Taşımacılık Nakliyat Otomotiv Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 321 bin Türk Lirası karşılığında aldı. Belediye ile şirket arasında iş sözleşmesi ise 21 Aralık’ta imzalandı.

321 BİN LİRALIK SİNEMA SİSTEMİ!

Toplamda iki teklif gelen ihaleyi kazanan AKP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Güven Polat’a ait şirket, en geç on gün içerisinde Kalecik Belediyesi Kültür Merkezine ekipmanları teslim edecek. Kalecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adına açılan ihaleye göre AKP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Güven Polat’ın 321 bin Türk Lirası karşılığında belediyeye tahsis edeceği mallar şu şekilde:

Projeksiyon Cihazı

Surround Ses İşlemcisi

Depolama Ünitesi

İnternet Bağlantılı Bluetoothlu Receiver

12” 2 Yollu Pasif Hoparlör 450-900w

2*18 Subbass

Sinema Surround Hoparlörü

Sinema Hoparlörü Amplikatörü

Subbas Amplikatörü

Sinema Perdesi

2 Kanal Analog Mikser

Çiftli Telsiz Mikrofon

Ali Kemal İsmailoğlu'nu Twitter'dan takip etmek için tıkla: https://twitter.com/ali_kemal061

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/6004690/ihale-yine-yabanciya-gitmedi